Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom előttem mindig más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom előttem mindig más lányt bámul feltűnően! Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez ellen nem sok mindent lehet tenni a pasik ilyenek sajnos, hűséget fogadnak jobb esetben de vakságot soha
2010. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Legalább ne előttem tenné a kis.... :@ Meg azt mondta a haverja,h neki jobban tetszik az a lánymint én....
2010. dec. 5. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

tudom nem szép dolog a bosszú de te is kezdj el pasikat nézegetni és figyeld a reakcióját :) persze nem kell túlzásba vinni, de egy próbát megér :)

2010. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) Köszii , már próbáltam,de akkor én voltam az ,akinek más kell meg stb...
2010. dec. 5. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió. :)

Nálunk is ezvan.. buliba vagyunk, a barátom meg más csajokat bámul..

egyszer kipróbáltam azt hogy néztem más srácokat.. ránéztem egy srácra, ő is nézett engem meg mosolygott.. aztán észrevettem hogy a barátom is figyel.. ránéztem a barátomra láttam rajta hogy zavarja hogy én a másik fiut néztem.. :D

Azóta én se, és ő se néz másokat :D

2010. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen. Más eddig nem volt ilyen bunkó, hogy előttem csinálja. :S Engem nagyon zavar és sajnos az én részemről minden egyes ilyen rombolja a kapcsolatot és a belé vetett hitemet is. (még kommentálja is a csajokat, az miért tetszik neki stb. :S) Annyit elért, hogy már nem vagyok úgy oda érte és eszem ágában sem vele komolyabbra fordítani a dolgot, hiába szeretné már ő nagyon, én nem akarok mellette maradni évekig így.
2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki mennyire zavar. Ha értelmes, intelligens, akkor felfogja. Bár ezt már lehet alapból tudni kellene, hogy előtted nem kellene csinálni. Ha nem fogja fel és továbbra is csinálja, akkor küldd el, belőled ne csináljon hülyét.
2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*sem helyett sincs :)
2010. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A legjobb,h neki áll feljebb! Ha én annyira tetszemneki,minek kell neki a nyálát csorgatni másért?nem értem a pasikat...
2010. dec. 5. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell ezen besírni, amelyik csávó nem néz meg más csajokat, az b*zi. Amíg előtted is megnézi őket, azt jelenti, hogy fel meri vállalni a tetteit, ha majd ezt is megtiltod neki, akkor a hátad mögött fogja csinálni, és nem csak ezt.
2010. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!