Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van a mai lányokból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a mai lányokból a kedvesség, a nőiesség? (nem a külsőre gondolok, hanem belső tulajdonságokra! )

Figyelt kérdés

Régen a nőknek udvarolnunk kellett,manapság meg "menőznünk" kell,meg kell játszanunk az erős,kigyúrt menőcsávót ahhoz,hogy barátnőnk lehessen!Régen az udvariasság dominált,manapság meg az a lényeg,hogy milyen kocsija van egy férfinak,mennyi pénze,milyen a kiállása,külseje stb.

Miért van ez?Miért nincs a mai lányokban romantika,gyengédség?


2010. nov. 18. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az általánosítás mindig butaság. Vannak ilyen lányok is, meg olyanok is. Keress számodra szimpatikusat.
2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Mert a mai világba csak a pénz számít!!!

Én is a pénzre megyek:)

2010. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Talán, mert ilyen lányokra buksz. Nekem van egy csomó kedves, intelligens, aranyos, helyes, szerény lány ismerősöm és a kutyának se kellenek, mert nem "menők". Nem találnak maguknak párt, mert a legtöbb pasit a feltűnő, feltűnősködő csajok érdeklik.

De az tényleg tetszik a legtöbb lánynak, ha egy pasi magabiztos, férfias és nem nyavalygós.

2010. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen nők, sajnos egyre kevesebb.Meg kell becsülni őket, a többit meg magas ívben le kell sza*ni.
2010. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

18.28

Ha szürke egérként öltöznek és élnek, akkro emgértem. De ha csinosan öltözködnek, nem csúnyák és nyitottak a férfiak fel, nem bezárkózóak, akkor nem tudom elképzelni, hogyhogy nincsen jelentkező.

2010. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
AKKOR MEGÉRTEM az előbb
2010. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát én egy tipikus visszahúzódó lány vagyok.

Nem vagyok feltűnő.

Mindenki azt mondja,hogy gyönyörű angyalarcom van.

Nem vagyok olyan mint a legtöbb lányismerősöm.

Ha elkezd valaki tapizni,nem mondom röhögve,hogy ne már,aztán állok ott tovább,hogy folytassa.Én felháborodva megkérdezem,hogy mégis mit gondol rólam,és hogy képzeli?

Aztán megpofozom,és mielőtt még észbe kapna a bunkója,hogy ez nem jött be,továbbállok.

Azt akartam ebből kihozni,hogy nem vagyok túl feltűnő,utálom a kigyúrt,nagyképű stb...beképzelt bunkót.

Jobban szeretem az aranyos,romantikus fiúkat,hiszen én is az vagyok :)))

És valóban...nem kellek (úgy tényleg) a kutyának sem:S

Szóval így járunk mi,romantikus,aranyos emberek...:S

2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

1.Nem kell verned a nyálad a lányok előtt mert szerintem az nem " menő " ( nekem legalább is nem jön be ha látom hogy csak előttem veri magát)

2.Kinézet. Talán azért " passzolnak " le téged a lányok mert nincs önbizalmad, vagy ápolatlan vagy.

3.Alányok nem pénzre meg kocsira mennek legtöbbször való véletlenség mert az ilyen fiúknak meg van a dumájuk és a kellő stílusuk,kisugárzásuk.nem mindegyik az a "tipikus - kocsis csávó" :)

Remélem segíthettem :)

2010. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Illetve én lány vagyok,azt az "én is ilyen vagyok"-ot a mondat romantikus részére értettem:)
2010. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát azért nem kell általánosítani

tény h számít a külső, mert h szeressünk bele vkibe ha nem tetszik???

de a pénz nekem nem számít

volt már több pasi az életemben, de egyetlen egy akit képtelen vok elfelejteni, ennek az egynek pedig nem volt sem menő kocsija, sem sok pénze csak udvarias volt és SZERETETT.

L

2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!