Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van a mai lányokból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a mai lányokból a kedvesség, a nőiesség? (nem a külsőre gondolok, hanem belső tulajdonságokra! )

Figyelt kérdés

Régen a nőknek udvarolnunk kellett,manapság meg "menőznünk" kell,meg kell játszanunk az erős,kigyúrt menőcsávót ahhoz,hogy barátnőnk lehessen!Régen az udvariasság dominált,manapság meg az a lényeg,hogy milyen kocsija van egy férfinak,mennyi pénze,milyen a kiállása,külseje stb.

Miért van ez?Miért nincs a mai lányokban romantika,gyengédség?


2010. nov. 18. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amiket elvársz megvan még sok nőben, csak szinte mindegyik foglalt:P
2010. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

19.18

Hát persze! Azért kell mindig vásárolni vele. A költséget persze az egyenjogúság miatt teljes egészében a fiú viseli.

2010. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ne általánosíts, én pl romantikus vagyok és nem külsőre hajtok, szóval azért nekem kell hogy udvaroljanak meg ilyesmik, a gyengédség meg alap a kedvességgel együtt stb.

20/L

2010. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem tudtad, hogy az ide válaszoló csajok mind kivétel nélkül olyan pasit keres (vagy csak olyan pasijai voltak) aki:

- őszintén szereti és megbecsüli

- csóró

- nincs kocsija

- nem játsza az agyát


Egy hét után persze dobják az ilyeneket, mert unalmasak, nem költenek rájuk stb. és összeállnak egy nagyarcú gyökérrel, aki megalázza és megcsalja őket. Ezután jönnek fel ide sírni, hogy milyen mocskok a férfiak, meg, hogy miért nem találnak maguknak normális pasit.

2010. dec. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát engem személy szerint egyáltalán nem érdekel, hogy mennyi pénze van, van-e luxusverdája. Épp ezért nemrégiben teljesen összevesztem a szüleimmel. Mert van egy barátom, aki szegény, fiatalabb is, semmije sincs, mégis totál boldog vagyok vele. Félig nagymenő, mert odateszi magát, ha kell, félig gyengéd és romantikus, mert kapom tőle a bókokat, és szeret gyengéden tutujgatni, simogatni, puszilgatni, mint egy igazi kis romantikus lélek. 21/L
2010. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, de az elsővel teljesen 1et értek. Én pl: utálom, hogy a fiúk sose engednek előre az ajtóba (osztálytársak) , sőt még nekem kell őket előre engedni, hogy ne lökjenek fel... Legyél udvarias, és udvarolj nyugodtan, sok lány azt szereti :)
2010. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!