Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg annyira bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg annyira bejön a pasiknak?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm 13(mindjárt 14) éves, és 85/D-s melle van. És minden fiú odavan érte, ha beszélnek vele, csakis oda néznek.


Tényleg ez kell a fiúknak, és én a kis 70/A-s mellemmel elbújhatok?


15/L


2010. nov. 18. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyanezt tapasztalom a huszonéveseknél is..én is elbújhatok a 75/B-s mellemmel..

22/L

2010. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Elbújnék veled(tek) szívesen :DDD
2010. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem pont hogy a kisebb mellek jönnek be.
2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

a "D-s mellű lányról" nem tudok képet linkelni, mert hogy nézne az ki, hogy eléállok, és lefényképezem a melleit. Szegényt így is eléggé idegesíti, hogy mindenki azzal van elfoglalva.

2010. nov. 18. 20:55
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor az A-sról :)
2010. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tizenévesen én is akkora mellekre vágytam mint a fejem. Ma már a kisebb is fel tud izgatni. Az jobban érdekel, hogy formás legyen.

21F

2010. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. 21 éves nő vagyok 95/D-E és semmivel sem vagyok előnyösebb helyzetben. Mondjuk nem is öltözök mellvillogós ruhákba, de akkoris. Én szingli vagyok egy éve, nem mondom, ha nagyon akarnám lehetne párom, de látszatkapcsolatra nincs szükségem, de ez sem a mellem miatt van, szóval ez hülyeség. Semmivel sincs előnyösebb helyzetben, akinek nagyobb melle van. Maximum kényelmetlenebb érzés a konditeremben :D
2010. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
tinikorban lehet hogy a srácoknak jobban bejönnek a nagyobb mellű csajok, de ez később változik. amék pasi a mellehet nézi azzal nem érdemes kezdeni mert csak szexet akar :) komolyabb kapcsolatnál általában nem a mellekbe szeretnek bele a pasik :D
2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

a te "elbujhatoddal" idősebb korodra olyan melled lessz hogyha már most belegondolok áááá:D, és gondolj bele hogy neki milyen és mekkora lessz kicsit idősebb korába ,

szerintem amúgy a kissebb , formás ,, az szebb, nekem jobban bejön, sokkal!!

2010. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A szépség nem a mell méreten múlik! Egy kis mellű lány is lehet nagyon gyönyörű!!! :) Fiú vagyok.
2010. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!