Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejön ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejön ha egy lány "kéreti" magát?

Figyelt kérdés
a pasiknak bejön ha egy lány "kéreti" magát ? vagy úgy tesz mintha nem érdekelné, közbe oda van érte ?
2009. júl. 21. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó, ha egy lánynak van tartása, de azért ne vidd ezt túlzásba... :P
2009. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A fickó előbb-utóbb megunja, úgyhogy csak óvatosan...
2009. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
ha csak kéreted magad, de nem adsz semmit ne lepődj meg, ha otthagynak a p*csába.
2009. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%

Így van ahogy az előttem szóló mondja!

Ha kéreted magad,ne hiába tedd!

31 évesen (ffi)én már vágyom rá!

Ne mindíg nekem kelljen.Az olyan érzetet ad,mintha neki is ugyanannyira (kellenék)mint Ő nekem.

Szóval mindenképp, - és valóban ne vidd túlzásba.

Bár ha a párodnak bejön akkor miért ne?

De ne is légy passzív mert annak hamar vége lehet!


SERPA

2009. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején mehet, de azért ne várj túl sokat vele, mert megunom. :p
2009. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

kifejezetten nem.

már nem vagy természetes ha így viselkedsz.

2009. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát hogy érted , hogy nem vagyok természetes ? am én nem kéretem magam, csak pl van egy ismerősöm, aki minden csajt megkaphat , meg játszik velük stb..:S aztán mindig az a csaj kell neki aki nem adja oda magát rögtön, hanem kéreti magát... mindig valahogy ezért vannak oda.:S én úgy értettem, ha még nem járnak és nem rögtön adja oda magát , pl.: " járunk? aha.." és ennyi. hanem kicsikét azt akarja a lány, hogy figyeljen rá, hívja fel, akarja a fiú, hogy találkozzanak... :S érdekelje. Nem tudom értitek-e amire célzok:S lehet, hogy nemigen tudtam kifejezni... ezért is bocsi
2009. júl. 22. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha a lány finoman a fiúhoz közeledik, szóval valahogy próbálja tudtára adni, hogy, ha akar valamit, ő is benne lenne, az még elviselhető, de ha egy lány már túlzásba viszi, szóval alapból úgy megy, hogy odamegy a fiúhoz, az ölébe ül rögtön, a fiút meg sem kérdezi, mi is van, meg lesmárolja, a gyerek meg sem kép sem hang, az már egy kicsit túl sok. Sajnos a mai fiatalság már ilyen többségben és egy 14 éves fiú voltam
2009. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hoppá, ez nem a kérdésre a válasz. :-)

Amúgy az nem feltétlenül jó, mert az átlag fiúk olyanok, hogy tesznek egy próbát, aztán nem érdekli őket a lány. De szerintem, ha nem húzza sokáig, akkor még talán jó is.

2009. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:) Én szeretem, ha van egy kis kihívás a dologban...az olyan jó érzés.Néha még el is gondolkodok rajta, h másnap mit fogok csinálni.Persze nem kell tulzásba vinni...én szeretem, mikor nem adja meg magát a lány olyan könnyen.
2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!