Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Mit akartak tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit akartak tőlem?

Figyelt kérdés

Tegnap délután éppen mentem az utcán a buszhoz, és hirtelen elkezdett rajtam röhögni két lány, akik egy padon ültek. Gúnyosan röhögve ezt mondták: "Jó a segged!", utána halkabban hozzátették, hogy "nyomorék", utána azt, hogy "Jó a segged, de tényleg!". Én egyszer egy pillanatra odanéztem, de le sem lassítottam, mentem tovább.

Egyszer-kétszer, ha láttam őket eddig, nem értem, hogy idegen emberek miért alkotnak véleményt...

Igazából nem vagyok nyomorék, és 17/F vagyok, a lányoknak szokták azt mondani, hogy "jó a segged", ezért sem értem ezt. Teljesen "normális" ruhában járok (legtöbbször katonanadrágban, zöldes színű felsőben, nem menősködök, nem iszok, nem dohányzok, nem beszélek csúnyán, komoly vagyok.)

Egyébként legtöbbször nem törődök az "ilyesmikkel"..., de most gondoltam, kiírom ide.


2010. nov. 18. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nekik olyan semmilyen seggük van, hogy annál még a Tiéd is jobb... ezt viszont szégyellték bevallani, azért kezdtek gúnyolódni :)
2010. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuskó, bunkó paraszt volt a két csaj!

Ennyi!

2010. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az ilyeneket úgy hívják h pletykáló rib@ncok

50 évesen is szüzek lesznek és rájönnek h elcseszték az életüket, és nincs esélyük helyrerakni

nem kell velük foglalkozni...

2010. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam 1 szabály van:

LESZAROM MÁSOK VÉLEMÉNYÉT


ne is vedd észre őket, nem ismernek, nem tudják milyen vagy, miért ítélnek téged?

Éld tovább az életed, és ne szomorkodj, vagy ne rontsa el a kedved semmilyen ilyen beteg ember -.-

2010. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztok. Ennyi.
2010. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol ezekkel????

Komolyan nehogymár adj a véleményükre. Felénk is járnak néha ekkora tahók, szerinted kit érdekelnek? Rajtuk röhög a fél város és sajnálkozik, mert majd ezek sírnak, hogy senki nem ad nekik munkát.

Ez kb. olyan, minthogy mi nők nem vesszük magunkra amikor a munkások beszólnak.

2010. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na.. kedves kérdező, ha legközelebb látod az egyik csajt(csak ha egyedül van), menj oda hozzá,nézz kicsit csúnyán, és kérdezd meg tőle, hogy mi is volt az a múltkori szitu??Meglátod, szerintem úgy megtorpan, hogy azt se fogja tudni hirtelen h. fiú-e vagy lány... hidd el, legtöbbször az ilyeneknek csak akkor van ilyen szájuk, ha "be vannak biztosítva", tehát nem egyedül vannak!Mondom... EZT TEDD MEG,HATÁSOS!!:D


18/F

2010. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!