Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szemétség volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség volt tőlem?

Figyelt kérdés

A nyáron egy fiú ismerősömet elhívtam bulizni egy akkor még létező szórakozóhelyre. Úgy adtam be a fiúnak, hogy vele akarok bulizni, azonban a buli közben elmentem pasizni szó nélkül, őt meg otthagytam. Szemét dolog volt tőlem?

19/L



2011. okt. 31. 22:53
1 2 3
 1/28 cathilina ***** válasza:
100%
Igen.
2011. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szép élményeket neked is.
2011. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, mi fiúk ehhez már hozzászoktunk. Hozzáedződtünk már a magadfajta selejthez.
2011. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyerek, ő meg járni akart veled... duplán köcsög vagy!
2011. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Remélem, hamarosan visszakapod majd valakitől.
2011. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 LOOOL ***** válasza:
100%
nem gyengén volt szemétség!!!
2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%
Azt azért ne felejtsük el, hogy lehet a fiú nem lépett, és ezért hagyta ott. Nyilván ha töketlen volt, hogy felkérje táncolni, vagy valami, akkor persze, hogy idővel otthagyta.
2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudom, hogy mi vezetett téged odáig, hogy megléptél egy ilyet, de feltételezhetően nem volt túl izgalmas a társasága. Ebből pedig az következik, hogy ezt ő is valószínűleg észrevette. Tehát az ő fejében, most az játszódik le, hogy "amindenit, deelb*ztam". A másik alternatíva, hogy észre sem vette és tényleg bunkónak tart érte és lehordott már mindennek magában vagy másoknak is (ez már lényegtelen). Az utóbbi a jobbik eset, mert az a fiú tényleg hanyaglásra van ítélve.
2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azt azért ne felejtsük el, hogy lehet a fiú nem lépett, és ezért hagyta ott. Nyilván ha töketlen volt, hogy felkérje táncolni, vagy valami, akkor persze, hogy idővel otthagyta."


De szó nélkül, mikor ő hívta el? Kinyöghetett volna annyit, hogy "bocs, de ez nem fog menni" vagy hasonlót.

2011. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!