Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy rendbehozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy rendbehozzam a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk és lassan 1 éve járunk. Minden rendben volt körülbelül addig, amíg le nem feküdtünk 7 és fél hónap után (mindkettőnknek ez volt az első). Utána azt vettem észre, hogy kezd "kikacsingatni" a kapcsolatból (ez igaz, hogy az én részemről is megvalósult, mert nem éreztem a kapcsolatot biztonságosnak, de egyikünk sem csalta meg a másikat, a bizalom teljesen megmaradt) , kevesebbet törődik velem és nem érzem azt, mint az elején, hogy tetszenék neki, rajongana értem, pedig szerintem rossz irányba egyáltalán nem változtam. Utóbbi időben rengeteget veszekszünk kis apróságokon és főleg én idegesítem fel magam. Szeretném, hogy minden olyan legyen, mint régen és szeretném őt boldogan látni. Előre is köszönök minden biztató választ és tanácsot! :)
2011. okt. 23. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

igazából ez hogy veszekedtek dolgokon szerintem baj.

és hogy irtad hogy főleg te idegesited magad fel rajta

akkor neked kéne változtatnod hogy ne idegesitsd fel magad.

amugy meg ha törődsz vele és látja hogy biztonságban van és hosszú életű a kapcsolat akkor maradni fog. én is igy vagyok. amig barátnőmön látszik rendesen odavan értem és odateszi magát és akarja addig én se akarok senkitől semmit :)

2011. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagy a valószínűsége hogy nem egymás mellett fogjátok le élni az életeteket...előbb-utóbb el kell köszönni

de addig is próbálj nem hisztizni

2011. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!