Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hüvelygomba? Szóljunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hüvelygomba? Szóljunk a szülőknek vagy jó a Canesten is? A barátomnak is jó a Canesten?

Figyelt kérdés

Állandóan viszket és a kis szeméremajkaim vörösek és ráadásul épp mamondta, hogy viszket a pénisze és piros pontok jöttek ki a makkján.

Légyszi irjatok, mert picit félünk:)


2010. nov. 20. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, de inkább menjetek orvoshoz!
2010. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:

menjetek orvoshoz.. tv-ben reklámozott hulladékok nem azért vannak reklámozva mert használnak hanem mert azzal gazdagítasz pár zsidót ha megveszed.

majd a doki mond valami értelmes cuccot, ami vényre olcsóbb is vagy nemtom.. nem volt még sosem hüvelygombám.

22/f

2010. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az,bár én nem vagyok orvos.Ha jól tudom,akkor a piros bőr és a viszketés jellemzően a gomba tünete.Teljesen ártalmatlan dolog,nem kell tőle félni.Csak épp kellemetlen.Van rá gyógyszer,meg kenőcs is.Egy héten belül el szokott múlni,nekem is volt már.Ha nem segít a canesten,akkor kell elmenni bőrgyógyászhoz.
2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sexmentesség, canesten. Ez általában friss pároknál fordul elő. Nem kell halálra rémülni. Elmúlik. És ha megismeri egymást a két immunrendszer, ez nem jelent majd gondot. Azért a nődokit ne hagyd ki.
2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
OMG miért kellene szólni a szülőknek???Hány évesek vagytok, 12?? Remélem nem... Menjetek el orvoshoz és mindkettőtöknek kérjetek vmit különben visszafertőzitek egymást.
2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvos is szokott canestent felírni...
2010. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Moszuke!


A canesten speciel nagyon jó bevált krém, és ha netán nagy forgalmú barlangban járnál, ami után le akar rohadni a farkad, ezt a krémet keresd.

2010. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) még szért jöhetnek segitségek;) és am a Canesten a barátomak is jó lenne?
2010. nov. 20. 21:37
 9/11 Moszuke ***** válasza:

hát jó, akkor tévedtem.

canesten powa(?)


én ettől függetlenül mennék dokihoz.

2010. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én is ilyet kaptam el a páromtól.....

Éppen meg akartam kérdezni.

31 F

2010. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!