Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki a hüvelygomba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki a hüvelygomba? Milyen gyulladásos intim betegség van még? Tetrán kenőccsel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Viszketek ott lent, de konkrétan csak a hüvelybemenetem. Mi lehet? Fertőzés? Az a poén,hogy 2 hete nem szeretkeztünk a párommal, viszont nagyon megvagyok fázva. Ez kiválthatta?
2011. márc. 14. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

nem olyan durva dolog a gomba nem kell megilyedni.

Canesten kombit vegyetek, és a baràtod is kenje magàt.

2011. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga nem a megfázás váltja ki, hanem mert legyengül az immunrendszered és összeszeded valahol (akárhol)

Én a helyedben pedig elmennék orvoshoz, már csak a barátom miatt is, valószínúleg neki is fog adni gyógyszert!

2011. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tetrán az gyulladásos sebre van. Gombás fertőzés esetén (ami nagy valószínűséggel neked is van) én is a Canestent ajánlom (sima krém is jó). Ha 1 hét alatt nem múlik el tőle, akkor orvos.
2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondtam a páromnak, meg azt is,hogy 1 hétig nincs szex:) nem szeretném ha ő is összeszedné. Szerintem őt nem kell kezelni, mivel reggelre jött ki és előtte nem szeretkeztünk. Azt mondja nincs baja, de fő a biztonság. Ma nem volt gyógyszertár, holnap sem lesz, ezért kérdeztem hogy jó-e a tetrán rá. Valamivel kezelnem kell 2 napig, hogy ne durvuljon el. Intim lemosóval mosdottam ma 4x, remélem használni fog.
2011. márc. 14. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:

nem elég a krém mivel a hüvely bemenete viszket ezért a hüvely is olyan màr


(pasik tünetmentesek neki is kennie kell!!!!)

2011. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem szeretkeztünk 2 hete..........és ma sem....... tehát nem kaphatta el.........
2011. márc. 14. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
MINDIG kezelni kell a partnert.. remélem azért arról nem kell felvilàgosítani, hogy nem egy nap alatt jön ki.. de nem baj legyél csak okos...egyébként tényleg ilyen nehéz lenne, ha ö is kenné magàt?...
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3 napja vagyok beteg, vszínűleg ezért jött ki, nem lappang 14 napig, de persze nem nehéz bekenni. Mondom neki,hogy élete végéig kenje magát,meg én is,mert nehogy máskor ilyen kijöjjön. Oké így?
2011. márc. 14. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
elég azt mondanod neki h mossa meg mindig a p*csét mielött beléddugja :)
2011. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell élete végéig kezelni, az nem egészséges.

Most kezeljétek magatokat mindketten - addig, ameddig az orvos mondja.

Orvoshoz meg azért kell menni, mert egy viszketésből nem tudod megmondani, mi a bajod.

2011. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!