Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam a meghívást?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, felvett msn-re egy korához képest érett 13 éves csaj, beszélgettünk, tök értelmes volt, már az elején kiderült, hogy elég bevállalós. Tegnap, mivel közel lakik, találkoztunk, beszélgettünk majd csókolóztunk is. Majd meghívott magukhoz jövő péntek estére, "dvd-zni", de gondolom nemcsak filmet néznénk...Szerintetek elfogadjam a meghívást?

f


2010. nov. 21. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 éves fiúként te ezen vacillálsz? :D
2010. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cirmos kandúr ***** válasza:

el ne menj még a végén valami bajod esik XD

fú b@zd

2010. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azon vacillálok, persze hogy isteni lenne, csak szerintem a csaj túl fiatal hozzám is és hát a sexhez is..
2010. nov. 21. 14:29
 4/11 anonim válasza:
hát sztem te nem vagy normális...már sorry...15 évesen ilyenen gondolkodsz?!
2010. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan nézzük a lány érettségét. :)

Agyi érettség nem az erőssége. :)

2010. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

sztem menj el egy probat meger, es ha akar vmit :D akkor elore is keszulj fel jo alaposan, szoval legy tiszta es illatos, es legyen nalad GUMI (2 biztonsagosabb):P....ha egesz veletlen te nem akarsz semmit, akkor hidd el nem fog leteperni ha egy kis testbeszeddel a tudtara adod.

ha olyan jo a csaj h hosszabb idore szeretnel vele jarni akor az elso randin ne csinaljatok, mert az sose vezet tul hosszu es jo kapcsolathoz.

2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem elfogadom a meghívást:)
2010. nov. 21. 14:32
 8/11 anonim válasza:
helyes :D
2010. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint nagyon jól néz ki meg jól elvoltunk...
2010. nov. 21. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
pfff...egy idióta barom leszel, ha elveszed egy 13 éves kislány szüzességét! hülyebarom! sztem ne menj el, nem tudnál uralkodni magadon! inkább tanulj, mint sexelj, hátha tanulással több eszed lesz! pasik! mind idióta(de nagyon)
2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!