Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "NAGY" ajándékot (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "NAGY" ajándékot (nem hétköznapi) javasoltok Valentín napra?

Figyelt kérdés

gondoltam,hogy írok neki dalt,de semmi hangom,ha meg csak úgy veszek neki valamit,akkor az olyan személytelen,átlagos... inkább valami élményt vagy valami felejthetetlen dolgot szeretnék neki adni... ötlet? :)


20/L


2010. nov. 22. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valentin napra? ami majd csak februárba lesz?????
2010. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hááát.. főzz neki valami csodáás kaját, tvzzetek, esetleg előtte menjetek el valahová... meg keverj valentinnapi koktélt:P

[link]

ezt csináltam tavaly, neki tetszett=)

16L

2010. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Februárban,tudom,de már most elkezdtem szervezni.. (: és köszönöm a válaszokat. :)
2010. nov. 22. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Terex Titan

[link]

2010. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó mindent visz :D
2010. nov. 23. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Már most elkezded szervezni?? Na és a karácsonyi ajándékok meg vannak e már?:D
2010. nov. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességed vagy egy pizza.
2010. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját magadat becsomagolva. :)
2010. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!