Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Marco becenevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Marco becenevű sráchoz - . és a hétköznapi lányok mit szolnak egy ilyen sráchoz? (Komoly. )

Figyelt kérdés

Tudjátok mi az ha egy srác Marco becenéven fut?

És a hétköznapi lányok mit szolnak egy ilyen sráchoz? (Komoly. )


2011. aug. 27. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
(Komoly. )
2011. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Raj?
2011. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem. Amúgy német vagyok 3/4 rész és semmi keleti vér...


Az hogy a örömlányoknak nem kell fizetni-e legtöbbször. Nekem például soha.

2011. aug. 27. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Tzigány-e?
2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul a igazán szép lányoknak nem kell, miközben én meg csúnya vagyok.
2011. aug. 27. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Van aki ezt érti?
2011. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az örömlányok minden srácot aki olyan aki kap ingyen menetet Marconak becéznek. (A Fraco Marco neve is ebből van.) Egy fajta macsó. (Bár ezt így magamra, szerénytelenség lenne mondani.)
2011. aug. 27. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link] s


Én amúgy nem lány vagyok. De egy druszád. ;) Engem szeretnek.

2011. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vesszek meg ha értem! Szerintem te úgy el vagy szállva magadtól, hogy az nem kifejezés! Azt hiszed a nőknek fontos az, hogy hogy hívják a pasit? Élőbb nézik meg, h tiszta-e a körmöd, mint hogy megkérdeznék a neved!!!

Egyébként meg abból amit leírtál, az is kiderül, hogy amikor az IQ-t osztogatták, te nem igazán álltál sorba.

Meg hogy a Qrváknál kell-e fizetni az már magánügy, de ha olyan jó pasi vagy, akkor miért nincs állandó kapcsolatod, miért kell ilyen lányokhoz járni. Fogadni mernék, hogy egy normális gondolkodású nő, szóba se állna veled! Vagy ha igen, az első 2-3 mondat után menekülne a társaságodból! Szóval valami nagyon nem stimmel ebben a történetben és az szerintem TE vagy!

2011. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem te úgy el vagy szállva magadtól, hogy az nem kifejezés!" - Talán Is/Is. Tehát igen és nem. Van, ahol sikerem van, van, ahol nem.

"Azt hiszed a nőknek fontos az, hogy hogy hívják a pasit?" Marco-nek vagy Superman-nek becéznek a lányok valakit az csak jelent valamit nem? És amúgy Dávid vagyok, és Superman-nek nem becéznek, félre értés ne essék!

"Élőbb nézik meg, h tiszta-e a körmöd, mint hogy megkérdeznék a neved!!!" - Érted már?

"Egyébként meg abból amit leírtál, az is kiderül, hogy amikor az IQ-t osztogatták, te nem igazán álltál sorba." 130+ IQ, az EQ talán rossz, viszont kedves vagyok és oda figyelő.

"Meg hogy a Qrváknál kell-e fizetni az már magánügy," - Ez csak arra utal, hogy van nő, akinek én is kell, de nem csak az örömlányoknak, azoknak is, akik nem akarnak kapcsolatot.

"de ha olyan jó pasi vagy, akkor miért nincs állandó kapcsolatod, miért kell ilyen lányokhoz járni." - Talán nem akarok? - Miért az baj lenne, vagy nem "az már magánügy,"? Amúgy ahogy már írtam azoknak kellek akik nem akarnak azt, állandó kapcsolatod. Hát így nem fogom megtalálni az igazi.

"Fogadni mernék, hogy egy normális gondolkodású nő, szóba se állna veled!" – Szóba még szóba áll, csak nem értem mit mond. ;) Azaz mit akar. Hogy akar-e valamit egy áltálán, és ha igen mit? Nem árt az is tudni, mit akar a másik, nem csak, azt hogy én mit karok, hogy senki ne járjon rosszul. Hú de gonosz vagyok. ;)

"Vagy ha igen, az első 2-3 mondat után menekülne a társaságodból!" - Ez nem igaz. Csak kiismeretlenek. . . .

"Szóval valami nagyon nem stimmel ebben a történetben és az szerintem TE vagy!" – Ez még logikus is. Nem? Amúgy te szerintem csak a feszkód öntötted rám, ami az öntelt pasiktól kellet kezet benned. No mond, mi a baj!

"Vesszek meg ha értem!" – Érted vagy sem, ez van.

2011. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!