Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs sok értelme, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok értelme, de mégis úgy érzem hogy haragszik rám. Szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, csak látásból ismerjük egymást. Volt néhány rövidke szemezés, volt hogy észrevettem mikor bámul, azt gondoltam és úgy éreztem én is tetszem neki, hiszen ha nem tetszek neki egyáltalán, akkor rám sem néz, inkább kerüli a tekintetem. Ezért úgy döntöttem megpróbálom, beszélek vele, vesztenivalóm nincs :) Kosarat kaptam mert van barátja (megjegyzem kedves volt, éreztem, hogy nem akar megbántani), amit akkor még nem tudtam. Én ezt elfogadtam, nem nyomultam továbbra is ezután, egyetlen rossz szót nem szóltam hozzá. Próbáltam kerülni őt, kényelmetlenül éreztem magam a közelében, és úgy vettem észre hogy ő is kerül engem. Gondoltam azért kerül mert ő is úgy gondolja jobb ha nem látjuk egymást egy darabig. Mégis néha úgy érzem, mintha haragudna rám csak azért mert tetszik nekem, és ezért kerül.


Szerintetek csak túlkombinálom a dolgot, vagy elképzelhető hogy az zavarja hogy tetszik nekem, és ezt el is mondtam neki? És miért ment bele a szemezésbe, ha egyszer van barátja? Így azt hittem lehet esélyem...


2010. nov. 23. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenek a nőstények
2010. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiforratlan személyiség. Majd, ha elhullajtotta a tejfogait, akkor lassan megváltozik majd. De ez nem egy-két nap.
2010. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kiforratlan szemelyiseg. rogton elajulok.most meg az is gond ha valaki nem viselkedik ugy mint egy ribanc.valoszinu ez a holgy nem csalja meg mindenkivel a baratjat es tiszteletben tartja.nem tudom kerdezo hogy te tetszel e neki,az is lehet hogy igen de mivel biztosan ez a lany tiszta belul nem szemezget tovabb veled mert semmi ertelme nem lenne. es gondolom nem zavarja hogy tetszik neked,sot!
2010. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem komoly, okos lánynak tűnik, nem hiszem hogy kiforratlan személyiség lenne... Legalábbis a rövidke beszélgetés alatt ezt szűrtem le, és előtte is ezt gondoltam róla, valahogy olyan kisugárzása van :)És nagyon korrekt volt velem, egyértelműen és kedvesen utasított vissza, bárcsak minden nő így tenné. Mégis felmerült bennem valamiért, hogy mi van ha kellemetlen helyzetbe hoztam és haragszik rám :( Tudom, hogy nem kéne ezen rágódnom, nem kéne foglalkozni vele, hiszen én vagyok az aki pofára esett, mégis nagyon zavarna ha tudnám hogy kellemetlenül érzi magát miattam :(


Akkor nem túl valószinű, hogy haragszik rám emiatt?

2010. nov. 23. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, alég nehéz megérteni NÉHA az ellenekezö nemet :(

én is igy vagyok. Lehet haragszik, lehet nem, de szerintem nincs annak sok értelme, hogy orrol rád. Miért, Mert neki van barátja és te beprobálkoztál nála? Lehet csak szimplán össze van zavarodva...

2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy haragszik rad!!! mar miert haragudna? nyilvan picit kellemetlen,de az is lehet hogy tetszel neki ezert viselkedik igy!
2010. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"dehogy haragszik rad!!! mar miert haragudna?" - Nem tudom, azért is tettem fel így a kérdést, tényleg nem adtam rá okot, talán még túlzásba is vittem mert a végén még elnézést kértem hogy feltarottam. És igazából nem is mutatja semmi jelét, nem néz rám haragos tekintettel vagy ilyesmi. Inkább úgy tűnt sajnálja, mert miután elutasított, még egyszer kétszer összeakadt hosszabb időre a tekintetünk (azóta viszont kerüli a szemkontaktust), és ha igaz hogy a tekintet sok mindent elárul akkor igazam lehet. Az biztos hogy kellemetlen neki is, hiszen a másik oldalon sem jó állni ilyenkor, ha el kell utasítani valaki közeledését valami miatt, az is kellemetlen. Legalábbis nekem az.
2010. nov. 23. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, mármint, azt mondják a nők kombinálnak, és igen én szoktam is, van, hogy többet képzelek a dolgokba mint ami valójában. Ez pedig talán mégsem kombinálgatás, én is jártam így egy sráccal, így aztán talán nem kombinálsz, és én sem tettem...

Lehet kellemetlenül érzi magát, hogy nem tudja viszonozni az érzéseidet, én csak erre az egyre tudok gondolni.

2010. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!