Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt dolgoztad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt dolgoztad fel szerelmed halálát? Hogyan? KIZÁRÓLAG személyes tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek mindenkit, ha nem a szerelme halt meg

NE ÍRJON!!!! Ne, kérek tanácsokat, ismerem a gyászmunkát, van konzultánsom.

Kifejezetten, és kizárólag sorstársak saját történeteit szeretném kérni. És hogy hogyan sikerült hamarabb feldolgozni?

Még egyszer kérem, kíváncsiak, szánakozók, segítőkészek kíméljenek! Köszönöm!


2011. júl. 5. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

itt nem csak az olyanoktól fogsz választ kapni akiknek elhunyt a szerelmük, hanem mindenkitől, És ha nem akarod, hogy bárki is írjon akkor ne tegyél fel itt kérdést.


És hogy hogyan sikerül feldolgozni, nagyon sok idő múlva bele kell nyugodni a történtekbe. Sajnos ezen már nem lehet változtatni,de én mindig arra gondolok, hogy neki már jobb.

2011. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen soha nem fogod tudni feldolgozni. Foglald el magad és próbáld lekötni a gondolataidat. Nagy igazság, hogy az idő segít, de maximum azt tudod elérni, hogy az idő talán gyorsabban múlónak tűnjön.

Viszont ha megengedsz egy tiszteletteljes javaslatot, ne olyantól várj erőt, aki maga is gyenge. Együtt szomorkodni a lehető legrosszabb megoldás. A barátaid a családod, ők azok, akikre igazán számíthatsz. Részvétem...

2011. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem kértem tanácsot, hanem személyes történetet, ha lenne valaki, aki megosztaná velem a saját történetét. Ha nincs ilyen, akkor maradjon üresen a válasz helye! Köszönöm!


NEEE érezz késztetést a válaszra, ha nem halt meg a párod, mert úgyis töröltetem. Egyébként szabályellenes nem a kérdésre válaszolni. Ez nem fórumozó oldal. Tanúsítanál egy kis önfegyelmet?!

2011. júl. 5. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

lassan harom eve h meghalt a parom. amikor megtudtam ongyilkos akartam lenni, nem ettem nem aludtam csak sirtam es mindnkit utaltam. a temetoben naphosszat zokogtam es atkoztam az egesz vilagegyetemet h ez miert velem tortenik. a munkahelyemre nem tudtam bejarni ezert kirugtak ettol meg melyebb lett a depressziom. kb egy evig ha nem is folyamatosan de nem volt nap h ne sirtam volna el magam, kezdtem beletorodni h szep lassan ugy is kikeszitem magam es utana halok. mire egyik nap anyam egy vonatjeggyel es vizum igennyel allt elem. mindig is nagy vagyam volt csapot papot itt hagyni es tok egyedul elindulni oroszorszagba. es anya lehetove tette ezt nekem. megkaptam a vizumot es elindultam. egy hetet voltam kint es abban az idoben azt ereztem h ujra van ertelme elni. ah visszajottem a depi ismet hozzam tarsult de annyi erom maradt h tegyek azert h visszajussak. egyebkent az egy het alatt megismerkedtem harom nagyon rendes emberrel. neten tartottam veluk a kapcsolatot. ket honap alatt szereztek nekem allast es lakast es igy visszamehettem. ket eve elek kint lassan, ez ido alatt annyira lekotott a nyelv tokeletes elsajatitasa a jobb munka keresese h kezdtem elfeledkezni az otthoni gondjaimrol. jelenleg a letelepedesi kervennyel foglalatoskodom a volegenyemmel es ugyan meg eszembe jut a volt parom de mar csak ugy h remelem jobb helyen van es vigyaz ram fentrol is.


25L

2011. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen szóval sem mondtam, hogy nem éltem meg ugyanezt! Még 1995. évben szenvedtünk el egy rendkívül súlyos autóbalesetet, ahol a feleségem a kislányom szeme láttára meghalt (27 éves volt). Egyedül maradtam, az akkor 5 éves kislányommal. És bár nekünk szinte semmi bajunk nem lett azt hiszem nem kell ecsetelni mit is éltem meg abban az időszakban. De mint mondtam, sosem lehet teljesen túltenni magad ilyesmin. Neked ugyan nyilván frissebb a dolog, de hidd el, így 16 év távlatából nézve sem könnyebb sokkal. 15:39-es hozzászóló voltam. de töröltesd csak nyugodtan, ha neked ez enyhülést hoz....
2011. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!