Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dicsőség érettebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsőség érettebbnek lenni a korodnál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 19:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

áááá te megértettél,nagyon köszönöm a választ:D


erre gondoltam xD

2010. nov. 23. 20:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez az amit én sem értek. A tinik 30 év múlva, meg majd inkább fiatalabbnak akarnak látszani. Miért nem lehet elfogadni úgy magatokat, ahogy vagytok?
2010. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
valóban nem vagy érett. a példa, amivel szemléltettem a kérdésedre a választ, egy tökéletes példa volt, de nem bírja el az agykapacitásod. sajnálom.
2010. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindneki azt hiszi 11-17 évesen ,hogy érettebb szellemileg mint a többiek,közbe meg...na mindegy nem leszek gonosz:)
2010. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

kedves 11:25-ös


Mint írtam:én nem vagyok az.Amúgy nem értelemről és intelligenciáról volt szó.(De ha a te HATALMAS agykapacitásod nem jut el a szöveg értésig akkor sajnálom:)


Egyébként megsúgom hogy elég jó tanuló vagyok szóval az érettség és az intelligencia kapcsolata nem éppen áll összefüggésben ;)


Mondhatnék erre még számtalan példát de szerintem feleslegesen hiszen a te TÖKÉLETES példád mindent elárult ;)

2010. nov. 24. 14:04
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Katika nem kutakodik a párja telefonjában, mert tudja, hogy szereti őt, Katika viszont igen."

Ez nekem kicsit értelmetlen, de szóljatok ha csak én vagyok a hülye és ez teljesen logikus mindenki másnak.

Én nem értek azzal egyet, hogy ez csak egy "önámítás". Én is koránérő kamasz voltam. Mindig 2-3 évvel előbbre voltam a korosztályomtól s ez azért érdem, mert az már ugye nagyfiú/nagylány, és ez meg is mutatkozik itt-ott. Egyszerűen menőbb, mint a többi, és ő diktálhatja a környezetében a divatot, szöveget.... Ezt én is sokszor kihasználtam és a többiek jöttek utánam, mert látták, hogy így előrébb juthatnak a menőségi szinteken :) De félreértés ne essék, Ez csak sulis idők alatt jó buli, az igazi életedben (ami szerintem iskola után kezdődik) semmit nem számít, hogy te mikor kezdtél érni :D

Ja, és még valami. Majd HA te elkezdesz inni, cigizni, rockerkodni, lógni órákról vagy más hasonló kamaszsablon mintájára viselkedni, akkor a koránérők mondhatják, h : Pff... Én ebből már rég kinőttem. :) ennyi

2010. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is koraérő vagyok. Ez abban nyilvánult meg, hogy középisokolás időmben én nem ittam, nem rongáltam padokat, nem cigiztem mint a többi "menőgyerek". Ennek köszönhetően hamar ki lettem közösítve, viszont én nem menőzöm ezzel, hogy én hű de érett vagyok, mert rájöttem, hogy nem vagyok. Egyszerűen csak élem az életem, 10, 20, 30, 40 év múlva mindig máshogyan látja majd a múltbéli önmagát az ember. Ha valaki érett, akkor velejárója, hogy nem kérkedik ezzel, hiszen nincs mivel. De erre majd mindenki rájön egyszer. :)

Remélem érthető.

2010. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
milyen szép, hogy mindegyik saját magáról hiszi azt, hogy érettebb az összes többinél. Hát ez is az egyik definíciója a nagyképűségnek.
2010. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszokat :)


értem én :) nem vagyok hülye csak az egyik válaszoló hitte azt hogy csak mert nem vallom magam érettnek attól még nem lehetek okos.:)de mind1 a kérdés nem erről szól.

2010. dec. 8. 15:52
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Végig olvastam a komikat is, és azt hiszem értem mire gondolsz. :)


Én 18L vagyok, és hozzáteszem, h jóval érettebb vagyok a koromnál, és ezt nem én találtam ki...egyszerűen ez lejön a viselkedésemből, a tetteimből pl abból is, h átgondoltam cselekszem, stb.


De én ezt nem fogom fel úgy, mint 1 érdemet, nálam ez a normális. De valóban néha már én is azt érzem, h szinte különleges vagyok, ugyanis annyi ember van, aki ... hogy is mondjam, nem a korához illő érettséggel rendelkezik, és ez főleg ezt a fiatal korosztályt érinti.

Szóval néha már én is úgy érzem, h ez egy ilyen kiváltság ebben a mai világunkban.

2010. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!