Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasíthat egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasíthat egy olyan lány aki visszahúzódó típus? Igaz én neten próbálkoztam nála. Ja és nem is volt még pasija soha.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát...vissza...ha kicsit visszahúzódó...próbálj meg velem szépen lassan barátkozni...és szépen lassan közeledni felé...ha meg olyan mint én...akkor szívtad..:D
2009. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És te milyen vagy? :D :D :D
2009. ápr. 27. 17:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább adj egy pár tipet, hogy szerinted hogy közelítsek felé ha látni sem akar pedig sztem én semmi rosszat nem tettem.
2009. ápr. 27. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszautasíthat. Én nemrég kerültem hasonló helyzetben. A válasz "nekem ez nem megy" volt. Ennyi.


Ha pedig látni sem akar(?), akkor lehet jobb lenne mást keresni.


A legjobbakat!


Sárky

2009. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előbbiekhez, természetesen visszautasíthat. Lehet hogy visszahúzódó, és talán ezért nem volt még senkije, de az ilyen lányok nem azt fogják nézni, hogy csak azért is kell valaki, mert még soha nem volt. Tehát ha arra alapozol, hogy még soha nem volt senkije, akkor rosszul teszed. Ugyanúgy kell próbálkoznod nála, mint egy másik lánynál, akinek mondjuk már több kapcsolata is volt. Azt, hogy "neten próbálkoztál nála" nem igazán értem. Mármint ismerkedni próbálkoztál, vagy konkrétan megkérdezted hogy járhattok e vagy ilyesmi?
2009. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csendes visszahúzódó lány vagyok...és iszonyúan bunkó magammal...:Dés a pasikkal is...na jó ahhoz képest...van egy 3hónapos kapcsolatom de ő sokat kűzdött...értem és ellenem:DXD:D
2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!