Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy nem olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem olyan lány vagyok mint a legtöbb?

Figyelt kérdés
Elég csendes vagyok önbizalmam sincs nagyon, pedig külsőmre nem panaszkodhatok (magas és formásan vékony vagyok) de így is szürke kisegérnek érzem magam. Főleg, h osztálytársamba egy csomóan szerelmesek a suliból és mindegyikre ráakaszkodik (van barátja), kényesen beszél és tanévnyitáskor terembe belépve első mondata h: van barátooom! -_- Múltkor lányok közül csak mi ketten tesiztünk és elkezdi az egyik fiú (aki szintén bele van esve, szegény) h nézd már azt a pasit a kocsiban ül, téged bámul..én is ott voltam mellette, miből gondolja, h csak osztálytársamat nézte?? most lehet azt gondolni, h irigy vagyok rá. de nem, csak az ilyenek elveszik a maradék önbizalmam is..
2010. nov. 24. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


csak pár kérdéssel volt lejjebb. Ezt is te írtad?

2010. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam.
2010. nov. 24. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.



:)

2010. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le hogy nem vagy ugyanolyan lány mint a többi, ha rád talál valaki épp ezt fogja szeretni benend!
2010. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nembaj sőt jobb. sokan keresnek még normális lányokat
2010. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nem vagy más mint a többi, csak ráfogod önbizalom hiányra, emg ilyen szarságokra, hogy egy pancser vagy, és te vagy a suli lúzere, nem baj majd elmulik
2010. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Suli lúzere? Az szerintem azért nem vagyok..
2010. nov. 24. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj. Inkább az a jó... F/17
2010. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok amit leírtál, vagyis amilyen te :) mégis van barátom és ő is mondta ilyennek szeret. :)
2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyél, mint a legtöbb csaj akiknek szinte már feltűnési viszketegsége van.
2010. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!