Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elérhetetlen számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elérhetetlen számomra, ami másnap az életben alap dolog?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy más olyan jókedvűen és teljes természetességgel beszél a szerelméről, a szerelemről és a szeretkezésről. Számomra ezek a dolgok teljes mértékben elképzelhetetlenek. Kb, mintha az univerzum nagyságát kellene elképzelnem. Ez annyira szörnyű. Sokszor elkeseredek, amikor ilyeneket olvasok. Irigylem azokat, akiknek ez az elérhetetlen dolog megadatik az életben.
2010. nov. 24. 20:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat! másnap=másnak.
2010. nov. 24. 20:37
 2/14 anonim ***** válasza:

XD a másnap miatt először azt hittem az italról lesz szó XD


amúgy hány éves vagy? 1x biztos te is megérzed majd, csak ne keresd görcsösen. a legjobb dolgok akkor jönnek, mikor nem is számítunk rájuk :)

2010. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

20 éves már elmúltam, maradjunk annyiban.

Az utolsó mondatod meg egy közhely, én meg utálom a közhelyeket. "Vigasztaljuk a lúzert" mondat számomra.

2010. nov. 24. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nem elérhetetlen... Ebben egyetértek az elsővel.


Ha szó szerint vettem volna a kérdést:

azért mert nem fogyasztottál még alkoholt :D (nyugalom csak vicc)

2010. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de most a viccelődéssel nem érem be.
2010. nov. 24. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem van egy 45 éves tanárom, aki szűz:D
2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20:43 vagyok, később láttam a kommentedet.

Ez nem közhely, nekem akkor jött, amikor nem kerestem. Most boldog kapcsolatban élünk.

2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az te vagy kedves 20:43-as.

Nem mindenkinek van ám szerencséje.

2010. nov. 24. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm, soha nem tetszettem senkinek, nem keresik a csajok a társaságom.

Nem járok buliba mert alig van haverom, ők nem járnak, de ha mégis mennek akkor nem hívnak.

Nyugi...Nem vagy egyedül a problémáddal.

Innen nehéz a kiút. Nekem meg különösen nehéz, főleg hogy az osztályba, sőt az egész suliban nincsenek lányok, lassan kijárom a sulit és kétlem hogy olyan munkahelyem lesz ahol nők is lesznek, mivel tipikus férfi szakmát tanulok.

2010. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos engem más problémája nem vigasztal.
2010. nov. 24. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!