Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jottem ra, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jottem ra, hogy mennyire fontos volt szamomra, mikor mar "elerhetetlen". Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Remelem meg nincs teljesen elveszve az egesz. Az van hogy a sraccal 5 eve ismerjuk egymast (akkor 5 eve jartunk is ket hetet :P , de meg "kicsik" voltunk), es azota is eleg jo haverok vagyunk, egy a tarsasagunk. De kb. februar ota elkezdett maskepp viselkedni velem szembe: kedvesebb volt, tobbet foglalkozott velem, irt smseket.Akkor nagyon tetszett, de aztan osszejott egy masik csajjal. Azzal csak 1 hetet volt (mert atbaszta a csaj), es azota megint "engem fuzott". Ugy gondoltam hogy meg kene beszleni es ugy ereztem h mar nem akarok tole semmit, ezert megmondtam neki hogy hagyuk az egeszet, maradjunk tovabra is baratok. DE ma voltunk valamarre a bandaval, es oda egy masik csajal jott mar :(( ... Gondolom 1-2 napja lehet a csajjal, tobb biztos nem. Annyira rosszul esett. Szerintetek miert lehetett? Tenleg fontos nekem vagy csak "irigyseg" volt? nem tudom mit kellene tennem. Gondoltam irok neki smst h "most vettem eszre mennyire szamitasz, mikor lattalak massal" Jo otlet? V ez csak egy ilyen fellangolas? segiitseg

Bocs hogy hosszu lett :)


2009. máj. 1. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hirtelen fellángolás vagy csak pusztán idegesít a tény, hogy már nem rád figyel... Lehet megbánod később ha írsz neki sms-t vagy netán összejöttök...

Legalábbis amikor én hasonló helyzetben voltam, megbántam, hogy mégis tovább mentem barátságnál...

2009. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

eez a szöveg így nagyon gáz..."most vettem eszre mennyire szamitasz, mikor lattalak massal"

eddig is számított nem most vetted észre :S

ne add fel. legyél vele kedves, keresd a szemkontaktust, közeledj hozzá úgy hogy neki is feltűnjön :)

2009. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!