Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek mi jut az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi jut az eszetekbe ha megláttok egy szépen kigyúrt (nem túlságosan) pasit? Mik az első gondolataitok róla? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
elhánynám magam 16/l
2010. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

guszta...:D


szeretem, ha egy pasi foglalkozik a külsejével (persze ne úgy hogy az első szellőtől is védi a frizuráját...)

és ha van stílusa. és az, hogy kigyúrt, azt jelzi, hogy van kitartása ahhoz, amit eltervezett.

2010. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ja és 21 vagyok

második voltam

2010. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

yummyy:P

16/L

2010. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én az átlagos pasikat kedvelem, persze legyen sportos, de inkább az egészsége miatt sportoljon, egyébként ha valaki megkedvel és belédszeret, akkor mindegy kellene, hogy legyen.
2010. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, korom: 24
2010. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem első gondolatom a tesztoszteron, de sokszor bevillan egy kép is, amint konditeremben edz:)

22, csaj:D

2010. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez mennyire hasonlít a pasimra! :) Csak az én kedvesemnek szebb a bicepsze. :D


Amúgy az ilyen pasik tetszenek!!!!!

2010. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Melyik?:D

2010. nov. 26. 16:35
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Utolsó vagyok. Úgy általánosságban írtam, hogy ha meglátok egy "gusztusos" pait, akkor rögtön a páromhoz hasonlítom és megállapítom, hogy az én drágám mennyivel jobb ebben vagy abban nála.


A szépen kigyúrt pasi szerintem ilyen :

[link]


Itt jó a karja. De linkelek pár képek mazsolázni. :)


[link]


A párom is ilyen alkat, ez a stílus. Tudom, mázlista vagyok. :) :D XD :P :)))))))

2010. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!