Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sok csajt meghúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sok csajt meghúz az menő, ha egy csaj sok pasival lefekszik az k. rva, ribanc. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Jól van ez így? (20/F csak a barátnőm felháborodott ezen múltkor és kiváncsi vagyok mások nézeteire)
2011. máj. 30. 13:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
72%
Ez kb olyan, hogy férfi szemmel a bu zi fúj, a lez bi meg háát!Azért rájuk nem monjuk egyböl, hogy fúj!:D
2011. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
erre azt olvastam valahol, hogy az a kulcs ami minden zárt kinyit, az nagyon jó kulcs. és az a zár, amit minden kulcs kinyit, az nagyon szar zár. na röviden ennyi.
2011. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
30%

Gondolj bele:

ha van egy kulcs, ami minden lakatot ki tud nyitni, az egy jó kulcs nem?

És van egy lakat, amit minden kulcs kinyit, az egy szar lakat.

2011. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Ez van, ezt kell szeretni. Ez ma Magyarország.
2011. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hallottam a kulcsos szöveget, de valahogy belsőbb dolgokra gondoltam... mert ezekszertint ez a régebbi időkből származik és 20év mulva elfogadott lesz ha a nők is összevissza k.rnak :S...
2011. máj. 30. 14:04
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Százszor tették fel ezt a kérdést, és mindössze egyetlen helyes válasz van rá, az pedig az ösztön. Egy nő egyszerre mindössze egyetlen férfitől lehet terhes,ellenben egy férfi gyermekét több nő is várhatja. (Nem a kisujjamból szoptam, szakember adta ezt a választ erre a kérdésre). Az ember civilizált lény, tehát ez nálunk nem úgy működik, mint az állatvilágban, de ez a maradványa, hogy a férfiakat nem ítélik érte el közel sem annyira, mint a nőket fennmaradt.
2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Mert a barátnődet sokan meghúzták és ez fáj neki:) A nők baja, ha nem tudnak valamit kitalálni, hogy hogyan nevezék azokat a férfiakatXD Azt mondják mindenkinek ott fáj ahol gyenge:D Nem tehetek róla ez van:)
2011. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Még a lányok is tudják mondani, hogy egy ribanc, k_rva. Egy megoldás van: ne feküdjön le mindenkivel és nem lesz k_rva. Ilyen egyszerű.
2011. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Menő? Ugyan, dehogy. A férfiak azért tisztelik azt a haverjukat, aki sok nőt a magáévá tudott tenni, mert irigyek rá.


A nők meg azért nevezik ribancnak a szabaderkölcsű barátnőjüket, mert szintén irigyek rá, hiszen nyilván olyan férfiaknak adja oda magát, akik a legjobb testi adottságokkal rendelkeznek.

2011. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!