Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb srácba,ami így 15 évesen elég bután hangzik,reménytelenül,de nem tudom elfelejteni,bármit megtennék érte,azt kívánom bár meg se ismertem volna,mert ez most nagyon fáj. Nem tudom kiverni a fejemből.

Ami még érdekes,hogy átlagban a huszonéves férfiak "jönnek be",ami elég nagy korkülönbség,meg hát nem kölcsönös,gondolom,de egyszerűen a 15-6-7-8stb éves srácok annyira éretlenek. Vélemény? Vagy szerintetek működhet-e egy ilyen kapcsolat?


2010. nov. 27. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
wow
2010. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egy 22 éves srácot fogtam ki magamnak, azóta ezalatt nem. :D Persze, van sok kivétel is... csak ritkán találkozom velük. :-)
2010. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha én 22éves leszek, pont le fogom szarni a 15-16 éves lányokat. Mit érdekel engem, hogy mi van vele középsuliban. Isten ments tőle. Nem tudom mi a jó abban ha valakik 7-8 év korkülönbséggel jönnek össze. Az kéne még, hogy 22 évesen 15 éves barátnőm legyen. Nekem akkor már Nő kell nem egy kislány.
2010. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 0688 ***** válasza:
15 évvel fiatalabbat olvastam...XD
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a kedvem nem lett jobb,de köszönöm a válaszokat,mert végül is teljesen jogosak.
2010. nov. 27. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
az eggyik ismerősöm 14 évesen egy 24 éves csunya kancigányt Pujáro XD már el is vette a srác a lányt de hát már leis tegadom h ismerem fehércigánylett ...
2010. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!