Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlőtársaim kiakadtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlőtársaim kiakadtak, hogy együtt mentünk a barátommal fürdeni, igazuk van?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom 2 másik lánnyal, akiket ismerek már 2 éve, csoporttársaim egyetemen, és elég jól kijövünk egymással, mondhatni barátnők vagyunk. Múltkor nálunk aludt a barátom (külön szobám van a lakáson belül) és együtt mentünk be fürdeni. Másnap mikor barátom elment, egyik lány odajött és mondta, hogy máskor "ne teregessem ki előttük a magánéletemet", hogy őket nem érdekli hogy mi a fürdőben dugunk, ők nem akarnak erről tudni. Az volt a baja hogy látták ahogy együtt mentünk be a fürdőbe, és szerinte ezzel az orruk alá dörgöltük a magánéletünket, és hogy ez nem rájuk tartozik, nem kívncsiak rá, csináljuk "diszkrétebben" máskor.

Megjegyzem annyi volt, hogy bementünk a fürdőbe, ott beültünk a kádba, nem volt semmiféle dugás, beszélgettünk kicsit, aztán kijöttünk (teljesen felöltözve szóval még ezzel se lehet bajuk) és bementünk a szobámba.


Most tényleg ilyen "erkölcstelen" dolog a pároddal fürdeni menni, ha más is van a lakásban? Mert ők ezt állítják...


2010. nov. 28. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimplán féltékenység a részükről!


Vagy max attól féltek, hogy ha elmegy a srác akkor ráfröccsen a törölközőjükre vagy bekoszolja a kádat..:)

2010. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sztem ha igaz jó baráőtnők lennétek, ez még akkor sem lehetne probléma, ha lett volna valami is ott a fürdőben. de így meg pláne, hogy nem történt semmi. egyszerűen nem hisznek neked, mert valszeg az irigység beszél belőlük...
2010. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem teljesen jogos, hogy ezen kiakadsz. nem értem, miért teregetnéd ki elöttük íly módon a magánéletedet. lehet, hogy egy csöppet féltékenyek, mert nekik nincs senkijük. ha meg van, akkor elképzelésem sincs, hogy ez miért zavarta őket. nem az ő szobájukban flangáltatok meztelenül szex után. ilyen embereket...
2010. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

két másik emberrel "élsz" együtt, tiszteletben kell tartani mindenki kérését, tekintettel kell lenned a lakótársaidra is, még ha nem is szeretkeztetek akkor is elég egyértelmű mit csinál 2 ember egy kádban :)

gondolj bele egy lakótársad felvisz egy /szőrös/ barátját és együtt fürdenek a kádban utána neked kéne menni fürdeni, és csupa szőr minden, vagy elég maga a tudat hogy idegen ember volt benne.... én se venném jó néven.

vagy előtte beszéld meg velük mit tervezel elvégre mindenkié a fürdő :)

2010. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
savanyú nekik a szőlő:D
2010. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de semmi közük hozzá.

Amúgy pl. én fürdés előtt, után átmosom a kádat.

Szerintem a kérdezőék nem hagynak retket maguk után. ez a lakótársaktól csak szimpla féltékenység.

2010. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába féltékenység vagy kukacoskodás, hárman laktok együtt és ha nem alkalmazkodsz, csak vita lesz belőle és kereshetsz új lakótársakat. Tök mindegy kinek van igaza, ketten vannak egy ellen. Ha ők maradiak,akkor fürödjetek külön.
2010. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:04 Az analógiád hamis, mivel ha az idegen ember jelenléte zavarná őket, akkor arra panaszkodnának. Mellesleg elég necces lenne bármiféle vendégfogadás, ha a vendégek nem használhatják a fürdőt. Sokat laktam már albérletben, de ilyenről még nem hallottam. Egyébként is feltalálták a kád használat utáni kimosásának intézményét.


10:16 Kompromisszumra szükség van, ha együtt éltek, de időnként az embernek érdemes felvállalnia a konfliktusokat saját boldogsága érdekében. Ha ketten azt akarnák, hogy a harmadik menjen el prostinak, hogy legyen pénz új plazmatévére a nappaliban, akkor is "alkalmazkodni" kell?


Kérdező, én a következőt javaslom: ha már úgyis azt hiszik, hogy dugtatok a kádban, akkor ígérd meg nekik, hogy legközelebb együtt fürödtök, de nem fogtok dugni. Sztem ez egy tisztességes kompromisszum. :)

2010. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tipikus női tulajdonság: IRIGYSÉG
2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!