Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez közöttünk, szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez közöttünk, szerelem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki írná: Láttam hasonló kérdéseket, de azokat nem én írtam (bár a helyzetem nagyon hasonló)

Van egy srác, akivel nem tudom mi is van közöttünk. Nagyon jó vele lenni, jókat beszélgetünk és jól megértjük egymást. És valahogy megvan köztünk az a pici feszültség is. (Mert tudom, hogy tetszem neki, egyszer elmondta, de én mondtam, hogy adjon nekem időt)

Mikor nem vagyok vele, nagyon hiányzik és alig várom, hogy láthassam.

Viszont: Nem érzek iránta olyan szinten fizikai vonzalmat, ami szerintem egy szerelemhez kellene. (Vagyis legalábbis az eddigi kapcsolataimban ez mindig megvolt.)

Nem igazán tudom ezt az érzést mire vélni. Barátságnak túl erős érzések, de szerelemnek... ?


köszönöm a segítségeteket!


2010. nov. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, te nem tudod, de mi ismeretlenül biztos tudni fogjuk. Jajistenem, tanuljátok már meg, hogy a kívülállók soha nem tudnak ilyenkor értelmes tanácsot adni.
2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egy mély barátság, hisz te is leírtad:"Nem érzek iránta olyan szinten fizikai vonzalmat, ami szerintem egy szerelemhez kellene.", de döntsd el te,ha azt mondjuk, hogy ez szerelem, akkor úgy fogod szeretni, ha pedig barátságnak mondjuk, akkor barátként fogsz rá nézni? ... a válasz ott van a szívedben.
2010. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg még én sem tudom... szeretném, ha mint szerelem működne, de ezt nem lehet kierőszakolni. Az a helyzet, hogy egy kis feszültség mindig megvan kettőnk között, tehát csak idő kérdése, hogy valami történjen.
2010. nov. 29. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Először én se éreztem azt a fizikai vonzalmat, ami előtte a többi embernél megvolt. Ez egy teljesen más érzés volt. Az előtte lévő emberekkel is barátok voltunk előtte, de Nála a barátság dominált. És úgy szerettem belé, hogy őt magát szerettem meg, nem a testét. Aztán összejöttünk (nagyon szerelmesek voltunk, és nem érdekelt, hogy néz ki - jó azért nem volt csúnya), majd volt pár hónap, amíg csak telefonálni és levelezni tudtunk, és addig nem láttam. Mire újra találkoztunk, le voltam döbbenve. Gyönyörű lett. És nem azért, mert "szebbnek láttam a szerelem miatt", hanem azért, mert tényleg szebb lett - fényképeken is látszik. (Serdülők voltunk, úgyhogy azért változott a kinézetünk annyira.) De ha nem lett volna szebb, akkor se érdekelt volna, mert ilyen embernél jobbat el se lehet képzelni, tökéletes, és nagyon szeretem. Már 5 éve együtt vagyunk, és még mindig. Szóval szerintem ne azt a testi vonzódást keresd. Ha szereted, ki fog alakulni úgyis. Legalább biztos leszel benne, hogy nem csak azért szereted, mert jó pasi. Ez az én véleményem, nem biztos, hogy mindenkinél így működik.


Az első válaszolóval nem értek egyet, valamikor kell egy kívülálló véleménye, aki elfogultság nélkül képes tanácsot adni.

2010. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között nincs barátság... azt hiszem ez elég válasz a kérdésedre :)
2010. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huh...pár hónapja estem át egy hasonló eseten sőt pont ilyenen..egyet mondhatok nem a szerelmet választottam és elvesztettem a barátságot is..meggyűlölt és abban a percben keresett másik lehetetlen szerelmet...nah de ez lényegtelen..időközben rám talált a szerelem..itt van vonzódás..barátság kevésbé de szerintem ez fog kialakulni az idő elteltével és nem a vonzalom...nem bántam meg, h nem jöttem össze a sráccal, mert így adtam esélyt olyan szerelem kialakulásának ami sokkal erősebb...a vonzalom tényleg nem minden de ha nincs h fogod megcsókolni megérinteni??..17L
2010. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!