Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, hogy facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, hogy facebookról tudod meg, hogy a srác, akivel randizol újakezdte a barátnőjével?

Figyelt kérdés

2 éve találkoztunk, rövid 1 hónapos kapcsolat volt(mondanom sem kell én belebolondultam rendesen a srácba). ő szingli volt, én ép szünetet tartottam a párommal, akivel akkor már 2 éve gyütt voltam. aztán a srác elmondta, hogy találkozott egy lánnyal, beleesett, járnak, így vége lett én pedig úgy döntöttem megpróbálom helyrehozni a kapcsolatomat. a srácot nem hibáztattam, barátságnak indult, nem hitegetett.

eltelt 2 év és szakított a barátnőjével én meg persze írtam neki. a párkapcsolatom nem lett jobb, ppen szakítófélben vagyunk, de hát 3 év együttélés után nehéz.

találkozgattunk, sokat beszélgettünk és persze lőjött, ami régen volt, szex, stb. nyilván ugyanúgy szeretem, mellett eérzem, hogy élek. ő is sokszor mondta, hogy mennyire hiányoztam neki, csak a barátnője miatt nem merte tartani a kapcsolatot.

randiztunk többször is, de mivel rengeteget dolgozik nem nyaggattam állandóan. kb 2 hete írtam neki egy levelet, hogy van, stb, de nem válaszolt(sztem nem is olvasta), de úgy voltam vele majd ír. erre tegnap a facebookon olvasom, hogy újra a barátnőjével van, helyreállt az univerzum rendje, minden tele a közös fotókkal. mindenzt úgy, hogy az ismerősöm. és már nem is tnik vagyunk, én 22, ő 30.

mit gondoltok erről? így kell ezt csinálni? olyan csalódott vagyok ésnem is az fáj, hogy szerelmes vagyok reménytelenül, hanem az, hogy annak ellenére, amiket mondani szokott ennyire nem érdeklem.


2011. jún. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

MSN-en felszed, webkamon szexeltek, Facebook-on szakít, ez teljesen normális ebben a rohanó világban!

Azt is a netről fogod megtudni, ha már megint veled jár!

:D

2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jogos :D
2011. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igen aki kitalálta a fb-ot...Nálam is volt hasonló,a srác még nekem mondta,hogy kapok 1hetet,hogy döntsek végre.A 10.napon más nővel láttam az utcán,ja és a facebook üzifalát letiltotta előlem :DDD hát szép,mi?Én meg letöröltem.Csocsi.
2011. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy mindenki ezen a szaron éli az életét. Jó hogy nem már b.szni is ott fogtok.

Aki meg ilyen hülye, hogy nem találkozik a másikkal személyesen és győződik meg az érzéseiről, csak a f.szbúkbon keresztül írogatnak, meg lájkolgatnak és ezt már úgy kezelik, mint egy normális életet, azok meg is érdemlik, hogy így járjanak.

Remélem eljön egyszer egy szuper hacker és tönkre b.ssza ezt a népbutító, függőséget okozó, degenerált f.szságot!

2011. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én nem vagyok fb függő, havonta a felnézek. rendes e-mailt írtam neki, mivel 7 napból 6ot dolgozik, így minden randit nehéz volt összeszervezni de megoldottuk.

erre felnézek fb-ra(azt is csak azért, mert ott szervezik az osztálytalálkozónkat) és akkor látom,hogy mi van.

amúgy igazad van, szánalmas, hogy lassan ott tudunk meg mindent a családtagjainkról, barátainkról. én eddig nem is voltam fenn, de lassan kiestem a vérkeringésből, csak mert nincs fb oldalam.

2011. jún. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!