Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit gondolhat rólam? Hogy könnyűvérű vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja kerülgetjük egymást egy sráccal, de "hivatalosan" még csak két hete vagyunk együtt. Mondtam, hogy mivel még szűz vagyok ezért szeretnék várni egy kicsit, de ma odáig jutottunk a pettingben, hogy megujjazott. Most mit gondolhat rólam? Nem szeretném, hogy azt higgye, hogy könnyen odaadom magam akárkinek.

Szerintetek? :Sss


2010. nov. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén válaszolj nekem a kérdéseimre:

- Mi ismerjük őt? (Nem)

- Honnan tudjuk, hogy mit gondol rólad? (Sehonnan)

- Ebből a szövegből neked kiderülne, hogy mit gondol rólad? (Nem, így nekünk sem...)


Hidd el, ez egy felesleges kérdés volt. Ne érts félre, nem akarok kötekedni, de valami konkrétumot is írhatnál, hogy miért feltételezed azt, hogy ezt gondolná rólad.


Kizárólag a jó indulat vezérel, nem kell letámadni, segíteni próbálnék.


Amúgy meg, ha úgy veszed, hogy szerinted könnyűvérű vagy, akkor változtass, hogy ne légy az, és hogy ne gondolhassa ezt rólad. Ennyi az egész.

2010. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2,5 hónapban már petting? Ráadásul csak 2 hete vagytok együtt? Vagy kamu a kérdés vagy szűz r*banc vagy, amit a fiúk egyáltalán nem szeretnek. (Vagy r*banc és feleslegesen kérdeztél.)
2010. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az előttem lévő félreértette.. mert 2,5 hónapig 'kerülgették' egymást, szal udvaroltak és még csak 2 hete vannak együtt..

Szerintem nem vagy könnyű vérű, ha szeretitek egymást és ha nagyon megkívántátok akkor miért ne? Ez még csak egy ujjazás... petting, csak a szexet ne siesd el.

2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát leegyszerűsítve a kérdést: 2 hét együtt járás után megujjazott. Szerintetek ez nem volt túl korai? Hogy így "odaadjam" magam?
2010. nov. 29. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
nem volt korai, ha már ismertétek egymást réggebben is azaz 2,5hónapja.
2010. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló tempóban haladtam egy szűz lánynál, aki később a feleségem lett...
2010. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első kommentározónak igaza van . Honnan tudod mondta?
2010. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!