Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki szerintetek? Indítsak tiszta lappal?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy pasi, akivel valószínűleg össze fogunk jönni.Nekem nagyon tetszik, olyan típus, akivel hosszú távra lehet tervezni.Én arra is terveznék, és van egy kis bökkenő.Nevezetesen, hogy még egy pasival sem élveztem el soha szex közben.Én el tudom magam élveztetni, csak az előző pasijaimnak mindig hazudtam ezt illetően, aztán persze már nem akartam bevallani.Vele viszont szeretnék őszinte lenni kezdettől fogva, szóval azon gondolkodom, hogy el kéne neki mondani, hogy nekem nem megy olyan egyszerűen ez a dolog.Szerintetek mondjam el neki?Vagy ez nagyon gáz lenne?Mármint kiábrándulna belőlem?
2010. nov. 30. 12:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg nem voltal vele, honnan tudod hogy vele nem fogsz elelvezni? Ne mondj meg semmit, ha tobbszor majd nem tudsz vele elelvezni, tart a kapcsolat, netan mutasd meg hogy mit akarsz, hogy csinalja. Ha okos, ugy is eszreveszi a bokkenot.
2010. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy akkor az elején is színlelni kell, és én ezt nem akarom.Mert utána sokkal rosszabb bevallani.
2010. nov. 30. 12:54
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Akkor indíts így: Szia, Szilvi vagyok. Nem tudok elélvezni.
2010. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam...és nem kéne belőle poént csinálni, mert nekem ez fontos.
2010. nov. 30. 12:58
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Mi 2 éve vagyunk együtt, én se tudok elmenni szex közben, csak ha kézzel vagy orálisan csinálja. Úgy meg nem nagyon szereti, szóval így jártam. Ő ezt nagyon jól tudja az elejétől fogva, mindent megpróbál, hogy nekem a lehető legjobb legyen. Én már nem is erőltetem, színlelni meg soha nem színleltem, az a legundorítóbb dolog a világon. Nem kell neki mondani első szexnél, hogy "én nem fogok elmenni", hanem majd pár alkalom után mondod neki, hogy neked még sose volt orgazmusod pasival, de ne okolja magát, majd összejön ha összejön. Ez van. De semmiképp ne hazudj neki, mert az elég ocsmány dolog lenne. Mi már 2 éve megvagyunk így, semmi rossz nincs benne, ugyanúgy élvezem.
2010. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem értem.. Az első teljesen normálisan leírta, h mit kéne tenned, de neked nem tetszett.
2010. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne tégy róla említést, elvégre nem vagy frigid attól, hogy még nem sikerült elélvezned, ez egyébként is partnerfüggő, nem mindig a nő "tehet róla", van amikor a pasi béna ( szó szerint ), vagy a nemi szerv nem megfelelő stb.stb.

Aki ezen röhög, vagy ezért kiábrándul, azzal nem érdemes foglalkoznod.

2010. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

színlelni marhaság. ha elélvezel amikor magadnak csinálod,akkor miért nem izgatod a csiklót szex közben is?? akkor 100% hogy összejön. és elmondani előre.. hát ez végképp hülyeség már ne is haragudj. egyébként meg a pasik MINDIG tudják ha a nő színlel. ezt se felejtsd el.


szóval: szex közben izgasd a csiklót. ennyi a trükk.

2010. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
A csiklón keresztül úgy is elélvezhetsz, hogy pl.lovaglópózban vagytok és akkor olyan inger éri a csiklódat, amitől - szerintem - nem lehet nem elélvezni.
2010. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van az elsőnek! Ne mondd el neki, nem azért, hogy színlelnek kelle, hanem azért, mert nem tudhatod mit fog hozni az első együttlét. Lehet, hogy végre sikerül. A párok így is úgy is rágörcsölnek az elsőre, hátha még előtte tudatod vele, hogy neked még sose volt orgazmusod. Ráérsz akkor elmondani, ha tényleg nem lesz.
2010. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!