Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen fogadnak szexuálpszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen fogadnak szexuálpszichológusnál?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy kezdjem hova menjek ?
2010. nov. 30. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
mért mi a bajod ?
2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen fogadnak.

Segítséget az iskolaorvostól is kérhetsz, mivel titoktartás kötelezi, segíteni fog és elirányít egy szakemberhez.

2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
26%
Sörétes puskával fognak kitessékelni.
2010. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A problémán nagyon sok oldalú csak, felületesen tudom leírni: Van egy barátnőm akit nagyon szeretek, de a szex sajnos nem jön össze mert a merevedésem kevés ideig tart. Mikor ahhoz a részhez jutnánk az ágyban, hogy előjáték után komolyabb is lenne, már nem vagyok felizgulva, elmegy a merevedésem,ő meg egyáltalán nem nyúl hozzám csak azt várja hogy kényeztessem aztán berakjam neki ... Ő lenne az első lány akivel lefekszek viszont ő jóval tapasztaltabb ilyen téren mint én és idősebb is. Amugy abszolút nem vagyok jókedvű emberke gyakran magamba fordulok, ami úgy érzem hatással van ezekre a dolgokra is. Egyfajta kiégettséget érzek nem tudom beleélni magam semmibe rendesen így a szexbe sem, pedig abszolút az ideálom úgy érzem nála szebb lányt nem is találhatnék, de mégsem tudok rákattanni rendesen és valamilyen szinten félek a teljesítéstől is. Ez egy ördögi kör mert ilyenkor annál is jobban elmegy az önbizalmam és következőre már szorongok. (elég rossz érzés hogy ilyen korban mikor a legnagyobb a szexuális vágy és tombolnak a hormonok én nem tudom kihasználni ami ott van tőlem egy karnyújtásnyira őt pedig nem tudom gielégíteni, pedig szeretné.


A kapcsolatunk kicsivel több mint két hetes de ehhez képest elég gyors az iram. Viszont nem nagyon merek beszélni neki erről pedig ha egy kicsit rásegítene könnyen menne :S

2010. nov. 30. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de 2 hét alatt mit akarsz?Meg milyen csaj az aki csak azt akarja,hogy őt kielégítsd,te meg old meg.A szexhez 2 ember kell.Talán ha ő is máshogy állna hozzád,aki még tapasztalatlan vagy és persze,hogy stresszeled magad ha elsőre nem jött össze.Nem hiszem,hogy dokira van szükséged,csak időre.
2010. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az a gond hogy én mit akarok 2 hét alatt hanem hogy ő mit akar ?!

Amugy meg nem tudja hogy én tapasztalatlanabb vagyok, és konkrétan nem is mondta hogy nem akar hozzám nyúlni, csak így vettem észre meg előző kapcsoltaiból tudom hogy nem szokása.


Idő kell mennyi ? tegyük fel 1 hónap...

Akkor az elkövetkezendő egy hónapba bármennyiszer vagyunk együtt, és megszólal hogy "érezni akarlak most" mondjam neki hogy "bocs nem áll fel rád" vagy mi ? nem lesz ez kínos ennyi időn keresztül ?

2010. nov. 30. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
ugyanúgy orvos, mint bármely más orvos. a kerületi/területi egészségházba/rendelőbe kell elmenned, ahol ilyen jellegű szakrendelés is van. valószínűleg nem árt a háziorvosodtól beutalót kérned a szakrendelésre.
2010. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma tudtam meg hogy biszexuális, ennek lehet köze ahhoz hogy nem nagyon aktivizálja magát ?
2010. dec. 1. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia Az én jegyesemmel is ugyan így voltunk.. próbálkoztunk.. egy csomót.. a végén pedig sikerült =) esetleg vegyél fel msn-re és ott beszélhetünk. Adhatok pár tippet.. Hátha nem kell szexuálpszichológushoz menned. [én is egészségügyi szakon vagyok hallgató] Egyébként igen fogad szexuálpszichológus.. És az eléggé dühít engem h a csajod nem nyúl hozzád ._. Ez nem jó,mert ezek szerint nem ért meg.. :\ Pedig most nagy szükséged lenne a megértésre és szeretetre.. ha kell itt az msn címem: pici_scream@hotmail.com Szia. ^^
2010. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen felvettelek :)
2010. dec. 3. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!