Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei egyszerüen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei egyszerüen nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

egyszerüen akármit csinálok nem fogadnak el és nem tudom mit tehetnék...ráadásul olyanokat mondanak a hátam mögött h nem tudnak engem kiismerni mer h nem beszélgetek velük ...és ez egyáltalán nm igy van mer szoktam sokszor beszélgetni velük ....és mégis ilyeneket mondanak a hátam mögött de nekem nm mondanák csak a barátommal veszekednek én miattam és ez miatt nekem kellemetlen h öt cseszegetik mmiattam de enél többet nem tudok tenni teljesen igazságtalanok ha minden jo akkor is belekötnek valamibe megszabják h mire költse barátom a pénzt...stb meg h biztos rámkölti

nagyon félek h ez miatt h nem fogadnak el engem ez miatt elveszitem a barátom mer h inkább a szüleit válsztja


2010. ápr. 11. 18:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt,ö 23 én 20
2010. ápr. 11. 18:04
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a 23 éves barátodnak a pénzügyeibe még bele tudnak szólni a szülei akkor vmi anyámasszony katonája lehet. vannak testvérei vagy egyke a párod? lehet h ő anyuci pici fia. gazdagok? lehet ez is a probléma h a szülők surmók és nem tetszik nekik ha esetleg rád költ a gyerekük főleg ha a te családod nem olyan anyagi helyzetben van. a gazdagok általában nagyon skótok. lehet azt hiszik h anyagilag kihasználod a srácot
2010. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
féltékenyek.ez a barátod dolga lenne,hogy kezelje.
2010. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elöször ö nem vett észre semmit én hoztam föl h nincs e valami bajuk velem a szüleinek de azt mondta rosszul látom aztán nemrég volt ez a veszekedés és végül jol láttam h van valami bajuk...gazdagabb család mint mi,de nem olyanok akik ez miatt esetleg rossz szemmel néznének rám. viszont az tény h azt hiszi föleg az anyja h én kihasználom...szeretném neki viszont ezt szoba hozni mer egy durva beszólása is volt és ezt majd felakarom hozni neki mer az nagyon idegesit ,rosszul teszem talán?
2010. ápr. 11. 18:27
 5/11 A kérdező kommentje:

nem egyke van egy tesoja

vele ugyanezt csinálják,az ö barátját viszont jobban elfgoadják mint engem

2010. ápr. 11. 18:28
 6/11 A kérdező kommentje:
mindig próbálo lépéseket teni feléjük de utána mégis ugynolyanok felém,mer h én nm közelitek,amásik meg h ők a táávolságtartók igy elég nehéz tennem feléjük ennél is többet
2010. ápr. 11. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez elsősorban a barátod dolga lenne, hogy beszélgessen velük erről, mert elég érthetetlen, hogy mi bajuk. De ha már ő nem.. az teljesen kizárt, hogy nyíltan szóbahozd nekik ezt a dolgot? Nem szeretik az egyenes embereket?

Sajnálom, hogy ilyen önző szülei vannak. Mit csinál a barátod? Suli, meló? Valami kilátás a függetlenedésre?

2010. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus amiket leirsz, akarcsak mintha a sajat sztorimat meselne valaki. Hat eve vagyunk egyött a parommal, mar a ferjem es van egy kisfiunk is. Hiaba gondolnank, hogy rendezödtek a dolgaink, mert latszatra minden rendben, de en megis erzem, ennyi idö utan is a kezdeti feszültseget, mar nem is azt, hogy nem fogadnak el, hanem inkabb hogy mindig, es mindenbe probalnak beleszolni, es allandoan okoskodnak, hogy hogyan tegyünk felre mire költsük a penzt. A parom egyke, es raadasul elvalt szülök gyereke, van egy mostohamama is, akit szinten nagymamakent kell elkönyvelnünk, hiszen ha nem abbol oriasi sertödes lett volna. Aztan ugye van egy örök feloldhatatlkan konfliktus a parom igazi anyja, es apja közt, ami minden közös csaladi programot ellehetetlenit, mert nem hajlandok egymas tarsasagaban lenni, eppen ezert nem tartottunk nagy esküvöt, csak mi voltunk meg a ket tanu, mert kit ne hivjak meg? A parom szülöanyjat, vagy az apjat es a feleseget. Aztan az is ott van, hogy aposomek gazdagok, es nagyon tanult emberek, mig edesanyam, es edesapam is egyszerö szakmunkasok, es ezert is nehezteltek a parom szülei, nem nagyon akartak elfogadni, söt. Az sertett a legjobban, hogy amikor terhes lettem, egyböl mezes mazosak lette, viszont az allando beleszologatasukkal, es azzal, hogy mindennel elhalmoztak minket ( tudom, hogy örülnöm kellett volna de ) megbantottak a szüleimet, akiknek pedig nem tellt ekkora ajandekokra, es ugy ereztek, hogy aposom, es a mostoha felesege megvettek engem, meg az unokat. Ez nagyon rossz erzes, sokszor most is ereztetik velem, tehat immar nem ketfele, hanem haromfele szakadt a csalad. Egy megoldast lattunk. Jo messzire mentünk, es ritkan megyünk haza. Igy csak azt kell hallgatni, hogy "annyira hianyoztok" de legalabb nem kapunk idegöszeroppanast, es nem teszik tönkre az eletünket a szülök, ja es a legfontosabb, MI NEVEJÜK A FIUNKAT. Mert ez otthon lehetetlen lett volna, az allando versenges miatt. Nemtudom mennyire gaz a helyzet nalatok, egy dolgot tudok. Ha a baratod szeret, kiall melletted, tüzön vizen at, a szüleivel szemben is, akarcsak az en ferjem. Es nincs joguk a szülöknek a kapcsolatotokba beleszolni. Ezt elöszöris a baratoddal tisztazd. Aztan rajta a sor. Ha nem all ki melletted, akkor valoszinüleg tenyleg anyuci szemefenye, aki mindig az anyjanak fog igazat adni, de akkor neki nem rad, hanem az anyjara van szüksege. Sok boldogsagot6, türelmet es eröt kivanok, remelem vegig birsz olvasni.
2010. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) próbálok minden erőmmel túllenni ezen az egészen,a megoldás talán most egyenlőre annyi h a barátom albérletbe megy,de onnantól még csak mégnagyobb veszekedések várnak rá és persze mégnagyobb utálat felém,egyébként dolgozik a barátom de nekünk is az lesz a megoldás h nagyon messzire megyünk ezt már megbeszéltük! de mindez csak akor lehetséges ha vége a sulimnak.. nagyon remélem h kitart mellettem és nem kell csalódnom mégnagyobbat az életben...köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 13. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen megoldhatatlan a helyzet, akkor sok sikert a kezdéshez!
2010. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!