Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem vagyok cigány de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem vagyok cigány de a családomba van, ezért nem fogadnak el, normális ez?

Figyelt kérdés
Barátom 24 én 20 a szülei azér nem fogadnak el mer az unokatesóim félcigányok,de az én családomba semmilyen ágról nincs cigány csak unokatesóim lettek azok mer anyum testvére cigányt vett el! soha nem gondoltam volna h valaha ez a kapcsolatomba problémát fog okozni! nem értem hogy ez mér probléma az a lényeg h én nem vagyok az nem? barátomat is zavarja de a szüleit mégjoban! tenni ellene nem tudok semmit a családomat nem tudom megválogatni mégis ugy mondják mintha tehetnék rola...érthetetlen ez az egész számomra
2010. dec. 27. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez van. Bizonyítanod kell.
2010. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen ez így van semmi közöd a cigányokhoz bár ha az én barátnőmnek is lennének cigány rokonai zavarna és mi lenne ha összejönél egy cigány gyerekel őt biztos nem zavarná a rokonságod
2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretne a barátod, kurv@ra lesz@rná hogy cigány e az unokatesód!
2010. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: megkérdezhetem h mér zavarna mikor mondjuk a bnödnek semi köze a cigányokhoz akkor mér zavarna h van egy cigány unokatesoja akivel neked egy évbe max 2x kell találkoznod?
2010. dec. 27. 15:20
 5/15 A kérdező kommentje:
de mit bizonyitsak könyörgöm normális embernek ilyen megse fordul a fejébe hogy azér ne legyek neki szimpatikus mer cigány unokatesoim vannak.
2010. dec. 27. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert akinek balhés a rokona az maga is nagyeséllyel balhés.
2010. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó akor hozáfűzöm h teljesen normálisak származásuktol eltekintve. diplomás emberek és sokszor normálisabbak mint egy "fehér" ember,nem az a bajuk h esetleg olyanok mint a tirpák cigányok hanem maga a börszin
2010. dec. 27. 15:27
 8/15 anonim ***** válasza:
ha ez ekkora probléma köztetek akkor inkább keress mást!
2010. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az biztos ,hogy ilyen esetben duplán kell bizonyitanod.Ha csak egyszer is nem úgy szólsz,vagy nem úgy leszel öltözve máris azt fogják mondani, hogy meglátszik cigány családja van. A legjobb lenne ha veszed a bátorságot és te beszéled meg velük ezt a problémát.Lehet ők azt hiszik szorosabb a viszony velük
2010. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az a baj h felfogni nem tudomm h ilyen miatt mehet tönkre egy 4 éves kapcsolat,h h lehet embereknek ilyen gondolkodása,mikor közöm nincs a cigányokhoz csak van a családba és enyi...
2010. dec. 27. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!