Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogyha egy lány 13-14 éves korában veszti el a szüzességét,20 éves korára kiég?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 15:42
1 2
 1/12 Timi: ) ***** válasza:
78%
Mert túl hamar elkezdte a szexuális életet és mire 20 éves lesz semmi fantáziát nem talál majd benne.(unni fogja)Legalábbis ezt szokták mondani,hogy valós-e én nem tudom!
2010. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
még egyszerűbben: mer akkora ribanc lesz,hogy a kutyának se kell...
2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

amelyik virág hamar nyílik, az hamar el is hervad

na ezért

2010. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó esély van rá, hogy ebben az esetben az egészet nem értékeli eléggé. Ez pedig egyrészt odavezet, hogy csak annyit lát benne, "ezzel a pasikat meg lehet fogni". Másrészt meg a másik fél sem tudja többre értékelni, mint egy trófeát. Ez mind pedig könnyen odavezet, hogy gyakra váltogatja a partnereket, miközben valami olyan keres, amiről még ő sem tud, de mivel nem találja, kiég.


Ez persze egy általános megközelítés, és nem feltétlenül van így.

2010. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát nem az a lényeg, hogy mert korán elkezdi, hamar megunja. Ennyi erővel 20 évesen se veszítse el a szüzességét, mert akkor meg 26 éves korára ég ki, unja meg.
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ellentmondásokat szoktak írni. Ugye előszeretettel említik ezt a kiégést, szinte biztosra is veszik. Viszont ha az a téma, hogy egy 20 éve együtt élő házaspár ugyanolyan aktív -e szexuálisan, mint 15 évvel korábban, akkor már máshogy állnak hozzá. Alapból abból indulnak ki, hogy aki korán kezdte, az biztosan kurwa. Nem is ismerik az embereket és a körülményeket, csak mondják. Azt is biztosra veszik, hogy onnantól az illető hetente cserélgeti majd a partnereit, ugyancsak nulla alappal. Ez ilyen "bezzeg az én időmben" mentalitás.
2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez nem igaz :D


16/F

2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

okoskodnak.. én is helytelenítem ha vki 13-14évesen már szexuális életet él, de érdekes módon ezt a 20éves korra kiégés dolgot mindig olyanok írják akik később vesztették el.. egyik hozzászólásban sem láttam még azt h "13évesen vesztettem el most 20 vagyok és kiégtem", de még olyat sem h vki ismer ilyet és alá tudja vele támasztani ezt a véleményt.


amúgy meg jogos a felvetés, ha 13évesen elkezdi és egyesek szerint 20éves korára megunja, akkor elvileg 30évesen már senki nem élvezné a szexet mert megunná mindenki (aki 18 körül vesztette el):D

2010. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Maxx válasza:

Sztem aki 13-14 éves, az először vakarja le a tojáshéjat a seggéről és csak utána érdeklődjön a másik nem után, nem egyből supsz bele. Az ilyen fiatalok, azt se tudják, h mit csinálnak, csak élvezik. Erre az állatok is képesek. Nézzél Discovery-t... xD

2010. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

Előző ott a pont:)


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:03


Úgy mellékesen az, hogy valaki 25 éve házasságban él valszeg 20 év körül ment férjhez vagy később,nem ugyanaz mintha valaki 14-15 évesen szét pakolja a lábát. Aki korán elkezdi, tényleg kiég, azért is mert fogalmam sincs róla mi a szex, azt hiszi dugásról van szó, pedig annál jóval többről. Éretlenek, csak a szájuk nagy, mire elérik a 20at már nem kell nekik, mivel megbánják, mert fáj, meg kellemetlen.Megunják, simán lehet évekig csinálják, igazából nem azzal akit szeretnek, lássuk be egy 14 éves kis csitri nem tud úgy szeretni mint egy 19-20, és annál idősebb nő.Nem baj ha tetszik neki a fiú, meg érdeklődik, de bőven elég egy szájra puszi,a többi csak 17 év után akkor talán megérti, felfogja, és addig talán felvilágosultabb lesz.A mai 14-15 évesek( tisztelet a kivételnek) szánalmasak, nem ismerik a védekezést, nem tudják mi az igaz szerelem, mi a szeretkezés, csak dugnak meg orálisan kielégítik egymást.Ahelyett, hogy megvárnák még elég érettek lesznek, nem saját kitalációjuk szerint, hanem tényleg, eljön az ideje, és eljön az akinek tényleg érdemes odaadni.

2010. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!