Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogyha egy lány 13-14 éves korában veszti el a szüzességét,20 éves korára kiég?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsónak: én vagyok akinek a hsz-ére reagáltál. úgy nézem félreértettél. nem helyeslem egyáltalán ha vki 13évesen már szexel, egy kicsit sem helyeslem, és amit írsz abban igazad is van. "Az én időmben" is még aki 14évesen csókolózott már az már ritka volt, és szenzáció (22 éves vagyok) ma meg...

csak azt akartam kihozni a mondandómból hogy eléggé feltételezés gyanús ez a kiégés dolog, nem láttam még erre példát de szívesen beszélgetnék egy olyannal aki mondjuk ma 22éves és 13évesen már szexelt, hogy valóban így van-e.

2010. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
tényleg félreértettem, bocsi
2010. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!