Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tolem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tolem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Pont szakitottunk az excsajommal, es az egyik ismerose el kezdett vigasztalni facebookon aztan fol vettem msn-re beszelgettunk par napot el meseltem a bajaimat es mondta huje volt a baratnom meg nem ezt erdemlem meg stb... es beszelgettunk par napot mondta hogy rendes vagyok meg jol nezek ki es nehany nap mulva szakitott o is a pasijaval mert azt mondta nem birta mar tovabb vele...ez utan beszelgettem meg par napot a csajjal es el hivtam talalkozni...el mentunk egy kavezoba es beszelgettunk, nevvetunk, jol ereztuk magunkat nem tortent semmi mert nem akartam el sietni de nagyon kozel voltunk mar hozza ...a csaj is ugy nezzet a szemembe mintha mondta volna hogy smarolj le xD de nem akartam el sietni mert neki is komoly kapcsolata volt, aztan el bucsuztunk minden haza jovok es irja nekem hogy neki ez most nem megy nem akar meg bantani nem akar at verni mert nem ezt erdemlem de o most fel egy ujj kapcsitol mondtam neki hogy oke...es azota is beszelunk telon is fol hivott, hivtam talalkozni is de nemet mondott...lessz ebbol meg valami mert nagyon bejon nekem a csaj es tok rendes csaj...szerintetek?? :)
2010. dec. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lesz.
2010. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szása Petrosevics ***** válasza:
Akarat kérdése mindkettőtök részéről:)
2010. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

en szeretnem, de o most nem igazan


hat nem tudom...pont valamejik nap nem irtam neki msn. hogy lassam o ir ha nem irok s irt... hat azt mondta fel meg 1 ujj kapcsitol

2010. dec. 2. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress mást,csak játszik veled.

20L

2010. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!