Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Valami furfangos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Valami furfangos ötlet?

Figyelt kérdés

Életem szerelmével titokban járok, távkapcsolatban vagyunk, találkozni nem nagyon tudunk sajnos :( ha a szüleim megtudnák , hogy vele együtt vagyok, tuti megölnének vagy száműznének otthonról. Több előítéletük is van vele szemben, bár nem is ismerik (vallás,származás). Viszont szeretnék vele találkozni, de külföldön él,és ott sajnos nincs egy ismerősünk sem. hogy tudnák hozzá "kiszökni" úgy, hogy a szüleim ne arra gondoljanak, hogy hozzá megyek?:(... légyszi!!!

18/L


2010. dec. 3. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért benne se bízz vakon.
2010. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha arab vagy zsidó akkor megérteném szüleid reakcióját. És nem a származásuk miatt hanem a kulturális különbségek miatt. Tudnak vakítani vigyázz és egyszer csak arra ébredsz, hogy te vagy az 5. felesége és kint vagy külföldön.
2010. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, át arab , de Európában él, és ezért féltenek tőle a szüleim annyira, de én borzalmasan szeretem őt belehalok, ha elveszíteném... hogy szökjek el pár napra?
2010. dec. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!