Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány! Mi segítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány! Mi segítene?

Figyelt kérdés

Ma "Mikulás buli" volt az iskolában, de DJ volt, tehát nem volt valami nagy karácsonyi hangulat... a buli vége felé az osztélytársam leállt beszélgetni azzal aki tetszik, és a barátjával. Na a buli madjnem végére kijött a fogadás, hogy meg kell fognia a kezem, de nem kézrázást , ahnem rendesen. Na én az lejeén igent mondtam, aztán el kedztem félni. Nem tudom miért, de nem mertem... így viszagondolva megcsináltam volna, de ahogy megtörténne megint , nem merném. Az a bibi, hogy amíg én mosdóba volta, megbeszélte azzala fiúval, hogy hétfőn meg kell fognia a kezem. Ez nem tűnik valami nehéznek, de még sose csókolóztam, meg nem is volt barátom.(De nem is érzem hiányát)

Egy 6-os lány


2010. dec. 3. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
...mmi? engedd, h megfogja a kezed, ha szeretnéd.,, azt kész.. :))
2010. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az h megfogja valaki a kezed, nem azt jelenti, h csókolózni is kell vele. Meg mi az h valakik a hátad mögött megbeszélik h megfogja majd a kezed? Ami miatt most ''gondba vagy''...
2010. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De írtam, ez már a buli alatt is volt téma, és nem mertük.. avgy ő, vagy én.. persze a végére megint azt éreztem, hogy én rontottam el mindent, és én avgyok a hibás azért, mert nem végződött jól a bulijuk ...
2010. dec. 3. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
:DD
2010. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó.. vegyek fel kesztyűt, vagy mi? :) xD
2010. dec. 3. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nem járás csupán csak fogadás
2010. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom, de akkor is félek valamitől , és nem tudok rájöni mitől... lehet attól. hogy mit fog ahhoz szólni, ha megtudja tetszik nekem... de nem rétem
2010. dec. 3. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Szüleiddel beszéld meg...
2010. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Anyám már tudja.. de apa ma vmi oknál fogva részeg ... pedig már 3 hónapja nem ivott... na ő neki nem mondom most el, mert szerintem megölné.
2010. dec. 3. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
szüleivel????sztem nem igazán szeretne velük ilyenről beszélni
2010. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!