Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Az a problémám, hogy mikor már hiszem magam " valakinek " akkor valaki lerombol, és ezért nem merek kezdeményezni sem. Eddigi kapcsolataim mind 3 hetesek (max) voltak és abból álltak ki, hogy lefeküdtünk egymással (igen ilyen lányok voltak) aztán ennyi. Vagy az exét szerette, vagy engem nem. Ha meg egy csajt fűzök, akkor meg nem tudok rajta kiigazodni. A komolyabbakon, mert nem mutatják ki mit akarnak. Akik körülöttem vannak mind ilyenek. A 22 éves Istencsávóiról beszélnek és ehhez hasonlók. Komolyabb lány kellene, de már annyira rossz ez, hogy nem tudok kezdeményezni úgy mint régen.. 15 évesen valahogy jobban ment:S
2011. máj. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is önbizalomhiányban szenvedek:)Tedd föl magad egy táérskereső oldalra,és ird le a problémáidat.Nekem bejött:)pénteken már randizok is:)
2011. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhh, ilyenbe nem megyek bele. Akkor inkább maradok egymagam de az ilyet nem szeretem:) csak szimplán szarul esik:S
2011. máj. 15. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szúrjad őket, azután egyszer csak megtalálod az igazit. De addig is szúrj meg minél többet!!! :-)
2011. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!