Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én képzelek többet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én képzelek többet vagy lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, akivel egy suliba járunk. Szerintem nagyon helyes és szinte majdnem mindenki ismeri. Elég sok barátnője volt már, de kb két hónapja nincs senkije. Két évvel idősebb tőlem, de mostanság elég sok a véletlen. Múltkor a suli diszkóban leült mellém. Beszélgettem a barátnőimmel és oda jött. Bár ott volt az exbarátnője. Ma pedig bejött a termünkbe és beszélt egy ismerősömmel. Amikor ránézek, szinte mindig néz, de ha nem, akkor 5 másodpercen belül rám néz. Olyan, mintha érezné, hogy figyelem, lehet csak azért van, hogy néz. Van bármilyen esélyem nála? Tanácsokat nem kérek, csak normális válaszokat. Köszönöm.
2010. dec. 4. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megakar dugni!
2010. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Parry, kuss és Funk. se írjon :) köszii:D
2010. dec. 4. 15:28
 3/16 anonim ***** válasza:
én köszönöm.
2010. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ok, nem kapsz tanácsokat, ahogy kérted;)

Kívánságod parancs! Sok sikert!

2010. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:D de csak azt, h van esély vagy nincs :D
2010. dec. 4. 15:30
 6/16 anonim ***** válasza:

Dugásra igen, komoly kapcsolatra nála nem hiszem.

Ha meg csak igen és a nem válasz a jó neked, akkor nem a válaszom és szomorú életed vár rád.

2010. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:S
2010. dec. 4. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Harcias vagy,ez tök jó,mert bátor vagy.Kérdezd meg tőle,hogy tetszel neki azért néz?Bocs ez tanács volt.:)
2010. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Haricas? Ezt miből szűrted le?D:
2010. dec. 6. 18:37
 10/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem beszélgess vele.. és majd alakul..

csak egy tanács "sokbarátnős" pasival nem mindig érdemes kezdeni mert.... érted..

Am SoK SiKeRt!!

2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!