Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a nő, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a nő, hogy nem romantikus alkat? Ez mennyire hihető, mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Azt mondta a nő, hogy nem romantikus alkat? Ez mennyire hihető, mennyire kell komolyan venni? (egyébként látszatra nem)


kb. úgy, mintha én pasi azt mondanám hogy "óh igen nekem meg évente 2 szex is elég"


2010. dec. 4. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem a szeretet a romantika

hanem a szeretet kifejező eszköze

2010. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze, de nem minden kifejezőeszköz romantikus. Ennyi erővel a szex is az, pedig azért van különbség.
2010. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

akkor másik példa:

ha nem tud örülni annak, hogy egy csendes esős napon az utcán felkapja a párja és táncolva megpörgeti pár másodpercre és a végén kap egy puszit, akkor igazat mondott

2010. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na így már oké :)
2010. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nah, mondjuk én romantikán azt gondoltam itt, mint pasi, hogy max. udvarlások, kifejezem hogy mit érzek, szavakkal is. Gyertyafény, rózsaszirmok kádban stb. már túlmegy :P


igazság szerint csak azért vetettem fel, mert tudom hogy a lányok szeretik, és gyakran szükölködnek ilyenkben. Tehát nem rózsaszirmokkal teli kádra gondolok, hanem csak finom bókok, figyelmesség, mindaz ami (szerintem) kiemel és megkülönböztet az "ellenfelektől". Csak kicsit félek, hogy akkor most mivel fogjam meg, nem találok fogást rajta! (nem félreérteni)

2010. dec. 4. 23:16
 16/17 anonim ***** válasza:
nem tudom. én pl az elején leszögezem, hogy nem vagyok romantikus alkat. : D és elvárom, hogy komolyan vegyék :D
2010. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egy tipp:

amikor vele vagy, éreztesd vele, hogy milyen fontos programodat mondod le, hogy lássa, hogy mennyit teszel érte, meg egyéb hasonló beszólások.

pl amikor viszel neki egy ajándékot, fújd fel a körülményeit, hogy milyen gondosan választottad, már két eladó is csak miattad ugrált, hogy biztos a legtökéletesebb legyen neki, stb stb

2010. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!