Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? és mit kellene tennem? L20

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. most lett vége egy több éves kapcsolatomnak, első szerelem volt, csak vele feküdtem még le. elég dekorativ lány vagyok, csinos, nagy mellek, hosszu szőke haj. első ránézésre tipikus cicababánk hisznek az emberek aztán persze rájönnek ez csak a külső és visszafogott, közvetle lány vagyok. a lényeg most hogy nincs barátom (nem gondoltam volna) de nagyon nagyon sok fiu szeretne velem járni, és én nem vagyok elutasito egyiköjükkel sem. ismerkedek, flörtölgetek, tovább nyilván nem megyek el. szeretném elfeljteni a volt barátomat, viszont nem akarok snekit sem megbántani és kihasználni sem. mit kellene tennem? válaszak ki a sok fiu közül egyet és vele forditsam komolyabbra a dolgot? a problémám az h képtelen vagyok akárkibe is beleszeretni:(
2010. dec. 4. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolat lenne kihasználás valakivel, aki iránt semmit sem érzel.
2010. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmmmm, dekorativ,nagy mellek, hosszu szőke haj, add csak meg a címed, én tok segíteni a problémádon
2010. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A flörtölgetésen túl annyival viszont tovább mehetnél, hogy aki neked szimpatikus volt, azzal kicsit megpróbálsz közelebbről megismerkedni. :) Ebben semmi kihasználás sincs, de anélkül, hogy ne ismernél meg egyet sem közelebbről (találkozók, beszélgetések, séták :) ), úgy nehéz lesz olyan férfit találnod, aki képes elfeledtetni veled teljesen a volt barátodat és akivel akár ki is alakulhatna egy boldog kapcsolat. :)

Ez fontos azért is, mivel ahogy a külsőd is leírtad, cicababa stílus vagy külsőre, és igen a pasik erről is ítélnek. Fontos olyan párt találnod, aki nem kihasználni akar majd, hanem tényleg komoly kapcsolatot. :) Ha nem találsz senki olyat egy idő után sem, akivel lehetne több, ne add fel (de ne is erőltesd minden áron a párkeresést), úgyis találni fogsz, csak nyitottnak kell lenni, ismerkedni és szelektálni a komolytalan pasikat. :) :D

2010. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha most lett vége egy több éves kapcsolatodnak szerintem még nem kéne beleugranod egy újabb hosszú kapcsolatba. járj el a barátaiddal moziba, szórakozni. nekem nyáron lett vége a 3 és fél éves kapcsolatomnak de még mindig úgy érzem h képtelen vagyok egy komoly kapcsolatra pedig már nem érzem azt h hajj de szerelmes vagyok belé. persze ez mindenkinél máshogy működik. ha úgy érzed h menne a dolog akkor ismerkedj komolyabban de csak azzal aki valóban érdekel. viszont azt írtad h képtelen vagy bárkibe is beleszeretni. akkor viszont tényleg nem látom értelmét egy újabb kapcsolatnak. fel a fejjel :) túl leszel rajta meglátod ;) 21/L
2010. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élvezd a szabad életet tedd azt ami eddig esetleg kimaradt a kapcsolat miatt.ismerj meg több pasit nem kell egyből ágyba rohanni aki neg ezt akarja küld el a p...-ba Élvezd, hogy körül rajonganak!
2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat:) sokat járok el a barátaimmal ide oda, bulizgatni.nagyon ragaszkodo tipus vagyok és azért szeretnék barátot, szeretem ha van egy biztos pont az életemben...hát akkor ismerkedek:)
2010. dec. 4. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2010. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!