Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok érdemes még tennem a dolgokért?

Figyelt kérdés
A lányt internetről vettem fel msn re ott kezdtünk el beszélgetni, mindig csak én irtam rá én kerestem, aztán felvetettem Neki lenne e kedve találkozni, amire azt irta...végülis benne lenne. Nem épp erre vártam...aztán nagy nehezen kinyögte msn en h csak mint barát de ok találkozzunk. Aztán én ugy voltam vele hagyom...1 hónapig nem irtam rá...de ő továbbra sem. Nem rég irtam neki h miujs vele stb...felvetettem neki ujra h lenne e kedve találkozni csak beszélgetni..belement megadta a számát. Azt tudni kell róla nem szeret megbántani senkit. Találkoztunk, tök jól elbeszélgettünk vagy másfél órát. Aztán nekem mennem kellett, de mikor szállt ki a kocsiból, olyan gyorsan tette semmi h jól éreztem magam, vagy pusi...arra is ugy fordult vissza h "ja pusi"..mikor kértem tőle. Sokat mosolyogtunk, nevettünk..de a vége...nem tom hova tenni végülis a találkát. Arra gondoltam most hagyom kicsit...
2011. febr. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi kedve rád, ha volt is esélyed (elég valószínűtlen) akkor elb***tad. Keress másikat!
2011. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, szerintem tök egyértelmű, h a lány nem akar tőled semmit, csak kedves. barátként jó vagy neki, el tud veled beszélgetni, de nem vagy neki ennél fontosabb. úgy gondolta, nincs oka nem találkozni veled, de nem árult zsákbamacskát, előre megmondta, h nem akar többet. mit vársz még? 19l
2011. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de ugy voltam vele egy személyes találkozót azért érdemes lenne összehozni. De igen én is ezen a véleményen vagyok hagyom. Sértődés nélkül..:)
2011. febr. 22. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy, hogy így elfogadod, nem ribancozod le, meg vered a melled, hogy te vagy az alfahím. Több ilyen pasit!
2011. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 23. 07:46
 6/7 A kérdező kommentje:
....Tudatában voltam annak h "csak barátok legyünk" helyzetnek. De meg akartam ennek ellenére ismerni mint embert, mert valóban érdekelt. és nem bántam meg igy sem a találkát. Egy tündéri lány :)
2011. febr. 23. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
egy biztos! ne éld bele magad, hogy bármi is lesz köztetek. nekem az jön le, hogy ku*rvára hidegen hagyod mint férfi, maximum a meleg barátja lehetsz aki kéznél van ha valami alfahím épp keresztül gázolt a pici lelkén és kell valaki akinek kisírhatja magát...
2011. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!