Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha ezt tenném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha ezt tenném akkor mi lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy fiú akit nagyon szeretek ő viszont engem már nem annyira igazából nem ismerjük egymást még túlzottan!De a lényeg az hogy én imádom és, ha találkozunk és szexelünk akkor nem engedem hogy védekezzünk stb.!Mert gyereket akarok tőle mert így legalább valami köti majd hozzám és látni fogom néha egész életemben.Tehát szó szerint ellopnám a spermáit és ha teherbe esnék közölném h én megtartom a gyereket.
2011. szept. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 13?
2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem komoly ugye? xD
2011. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mus musculus ***** válasza:
De ha ő nem karmol, hogy akarsz vele kufircolni?
2011. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tetszem neki, de nem szerelmes belém! Ez komoly képes lennék rá ,én sem gondoltam volna magamról, hogy valaha ilyen az eszembe jut ,mert még ilyet soha senki iránt nem éreztem, mint iránta.Egyszerűen IMÁDOM.Am 18 éves vagyok!
2011. szept. 24. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok biztos benne, hogy a gyerek miatt látogatni fog. Lehet, hogy rád hagyja az egész nevelést.
2011. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És tönkre tennéd a gyermeked életét a saját önzőséged miatt??? Ez elég szánalmas...

Inkább fogadd el hogy nem kellesz neki, és keress mást. Nem ő az egyetlen. Egy gyerekhez meg fel kell nőni -.-" Te még nem vagyon azon a szinten hogy felelős szülő lehess.

2011. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember! Te *normális* vagy?!?

mert szerintem nem...és eszedbe ne jusson ezek után tartásdíjat fizettetni vele...komolyan mondom, az ilyen hülyék miatt csalódok folyton az emberiségben...úristn'

komolyan, néha használd már az agyadat is... azért van, tudod...

2011. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!