Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez plusz pont a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez plusz pont a csajoknál?

Figyelt kérdés

Egy csajnak aki tetszik felajánlanám hogy ingyen kifestem a szobáját.

Csajok ti ehhez mit szólnátok? elfogadnátok? csak akkor ha bejön a srác vagy jó a potya?


2010. dec. 5. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha festés közben érdeklődsz sűrűn iránta,akkor szerintem veszi a lapot,és láthatod,hogy passzív -e.
2010. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ez tök jó:D

én örülnék neki, és segítenék a festésben az tuti :D

persze csakha bejön a srác

2010. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ingyen semmit ne ajánlj fel neki. Gondolj bele. A szolgáltatásaidért kapsz az ő szolgáltatásaiból?


Én is voltam olyan helyzetben, hogy sokszor meghívtam egy volt barátnőmet, egy idő után már természetesnek vette, és gondolni se gondolt arra, hogy beszálljon. Utólag meg rájöttem, hogy tulajdonképpen ezzel vettem meg a "szolgáltatásait"... Szomorú, de így van.

2010. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ingyen szobafestés? Naná ;)
2010. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, örülnek neki, ha ingyen elvégzel egy olyan munkát, amiért normális esetben fizetni kéne. De hogy ez nem fogja a mérleg nyelvét a másik oldalra billenteni, az biztos.
2010. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Cseléd nem akarsz lenni???
2010. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kakuk Endre ezt már bepróbáltad egyszer :)
2010. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülye vagy?! :D:D Már bocsi:D

És mi van akkor, ha kifested a szobáját, és neki csak erre kellettél?!:S Mert valljuk be, a csajok nagyon szeretik kihasználni ilyen téren a férfiakat!

Inkább vesd fel az ötletet, hogy segítessz neki kifesteni a szobát, majd ős is fog segíteni, és közben elesztek, bezsélgettek, stb...Ha arra hivatkozik, hogyn em tud szobát festeni, megmondhatod neki, hogy majd te mondod mit, és hogy kell csinálni.


18/F

2010. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én pl. el sem fogadnám ingyen, ha nem jönne be a srác. DE sok lány szerintem simán kihasználna!

20/L

2010. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én elfogadnám, legalább kifesti valaki. remélem, a festék árát is te állod.

de ettől független nem kellenél :D

17L

2010. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!