Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk, írnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, írnátok olyan szövegeket, amivel felszedtek titeket, odamentek hozzátok és nem zavartad el/ amiről azt gondoljátok, hogy jó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
nekem még nem mondtak ilyen "betanult" szöveget. csak szimplán beszélgettünk-ismerkedtünk, de nekem tetszik, ha egy srác kicsit zavarban van:D és legyen vicces.
2010. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
93%

"Idejövök hozzád közel, beszélgessünk egy kicsit. Ja amúgy udvarolhatok is? Olyan szép vagy" :D

Úgy elmosolyodtam :) Még aznap este megkapta a számom :)

2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:

"nincs rajtam bugyi"

egy bulin :D jóhogy nem zavartam el

2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Nem olyan érdekel, hogy elvesztettem a számom, megadod a tiédet?... csak érdekelne, hogy mégis mi az ami nem túl "bohóc" és mi az aami már tűrhető.
2010. dec. 5. 22:49
 5/78 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak... Ezt gondolom egy srác mondta neked, és előtte volt valami felvezetés, vagy meglátott téged a "folyosó" végén odament és ezzel kezdte?
2010. dec. 5. 22:51
 6/78 anonim ***** válasza:
Ja és közben úgy erősen megszorította a vállam. Azt hittem ott ájulok el, annyira észbontó volt az egész :D Jó mondjuk nem egy tapasztalatlan fiatal srác volt, szóval ezért tudott így lehengerelni, mert rám nézett és ösztönösen tudta mit kell csináljon és mondjon :) 2. voltam.
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
hello, szia, szevasz, van nálatok terasz?
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
Meglátott és odajött. A barátnőmmel beszélgettem éppen és akkor először én láttam meg. Annyira gyönyörű volt úgy egészben, annyira férfias, akaratlanul rámosolyogtam, aztán egy fél óra múlva odajött :)
2010. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim válasza:
Miért nem válaszol senki a fontos kérdésemre?????
2010. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
Ajj, de kár hogy eszembe jutott. Nem emlékszem arra a pillanatra, amikor utoljára férfi volt a közelemben, lassan már azt is elfelejtem hogyan néznek ki :D
2010. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!