Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a fiúk is így gondolják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiúk is így gondolják? Mindig beszólnak a lányok.

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves, elég szeleburdi/lökött, de belevaló lány vagyok. Jóban vagyok a fiúkkal, és általában jókat hülyülünk. De a lányok állandóan beszólnak, hogy: Nőj már fel! Nem az óvodában vagyunk! Ne legyél ilyen gyerekes! Az Isten álgyon meg, 16 vagy!

Persze itt nem arra kell gondolni, hogy rágót nyomok a másik hajába... Szóban csak vitázunk (baráti vita hülyeségekről pl: hogyan kell palacsintát sütni xD) A lányok mindig olyanok mint öreganyám, csak ülnek és beszólnak nekem... :S Tényleg felkéne nőnöm?


2010. dec. 6. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ez hülyeség én 18/L vagyok és én is ilyen vagyok...nekem is szokták mondani ezeket de nem kell velük foglalkozni viselkedj úgy ahogy jónak érzed és az a lényeg h olyat csinálj h jól érezd magad a bőrödben!És ne legyél öreganyó.Most éld az életed ne akkor mikor téll felnösz :D Ez az én véleményem :)
2010. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mikor egész nap ezt hallom, akkor felmerül a kérdés: Bennem van a hiba? Persze van saját bandám is, akikkel jókat lehet bulizni és sok hülyeséget csinálunk. :)
2010. dec. 6. 14:34
 3/21 anonim ***** válasza:
Csak irigykednek mer boldog vagy és vannak barátaid
2010. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Később ugyanezek unják majd a sok öregasszonyt.

2010. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

20/F

Én nagyon aranyosnak gondollak.

2010. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :):)

Ők is tudnak lazulni, de amint nyilvános helyen vagyunk, megy a színjáték, mert ott áll az udvar végén egy jó pasi...Én nem játszom meg magam, és akkor is kapok. Én mindig mondom nekik, hogy olyannak szeressen meg egy fiú, amilyen vagyok, és ne annak, akinek kiadom magam.

2010. dec. 6. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne még felnőnöd, a veled egykorú lányok szerintem csak féltékenyek, hogy te kijössz a fiúkkal és kedvelnek téged.

Meg aztán a tini csajok mindig is ilyenek, hogy "én értett vagyok már bla bla, a lányok előbb érnek" aztán ugyan úgy isznak hányásig meg cigiznek meg rázzák a seggüket a 20on éves pasiknak a diszkóban.

Hülyéskedj csak nyugodtan, majd ráérsz még megkomolyodni 20 évesen.

20f

2010. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kösz! :) Hát igen, pont ilyenek ők is... Az egyik osztálytársamról (lány) kép is van, ahogy hányt... :S:S és még ő érett...
2010. dec. 6. 14:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vidám vagy, még nem vagy gyerekes. Jobb, mintha állandóan olyan savanyú képet vágnál, hogy ha citromba harapnál, a citrom fintorogna. Vagy komoly lennél, mint a vakbélgyulladás.
2010. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

14:53

Az vicces lehet:D:D

Megnézném:)

Ez csak a szokásos tinicsaj duma, ne foglalkozz velük, jó hogy ilyen vagy.

2010. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!