Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondolják azt? L/15

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit, és összeismerkedtem egy sráccal, jófej volt kedves, és amikor rám nézett a suliban éreztem hogy tetszek neki. Ennek jelét adta ő is, és én is. Tegnap írtam neki, hogy felkeresem, és beszélgessünk már. Belegyezett de szűkszavú volt. És ma reggel tudtam meg, hogy az egyik nagyon kedves és végtelenül aranyos barátnőm a kiszemelt sráccal beszélget meg minden. Megértettem, kissé rosszul esett, de ők már 1 éve ismerik egymást, és barátnőm most lett szabad. Csak egy a baj... Hallottam, hogy nem akarta nekem elmondani a barátnőm, hogy ne hogy megbántson vele. Ha minden bizonnyal járni fognak, nem akarom hogy azt gondolják, hogy nekem ez rossz meg fáj. Mert nem! Mert tényleg nem is ismerem annyira azt a fiút. Ma megírom a barátnőmnek, hogy ne gondolja ezt. De szerintem erre tuti fog gondolni. Mit tegyek az ellen, hogy ez az egész ne váljon kellemetlenné nekem ( hogy azt hiszik, hogy nekem ez rossz)?
2011. szept. 6. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
* És én végül, fel se kerestem a suliba a srácot, hogy beszélgessünk, párszor láttuk egymást, köszöntünk egymásnak és ennyi.
2011. szept. 6. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sajnálak, hogy ilyen problémád van. Itt nem igazán fogsz értelmes választ kapni. Ezen a helyen egy rakás idiota perverz éli ki szexuális devianciáját és nem azért jön ide, hogy valaszolnon neked a kérdésedre.


Amugy ne csinálj semmit. Az idö ezeket a dolgokat megoldja.


Es még egy javalat. Az életben nem az lesz a gyöztes, aki félreáll amikor valaki meglöki.

2011. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ne itt kérdezgess iyleneket :Daz első válaszolónak igaza van ésn se azért vagyok itt h normális válklaszt adjak :D ezért csinálj szilvásbuktát mert azt szeretem :D
2011. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!