Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne ezen a "súlyos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ezen a "súlyos" problémán segíteni?

Figyelt kérdés
A napokban egypár ember felzaklatott és elkezdtek piszkálni a gyerekkorommal ugyanis nem vagyok valami vastag alkat . Előtört belőlem a gyermekkori depresszió,az üresség,a szeretethiány,az agresszió.Rendben ez még úgy ahogy át szokott rajtam menni , de volt egy lány.Nagyon tetszett nekem és nagyon bejött/bejön.Egyszerüen belezúgtam.Viszont azt hallottam ,hogy van barátja.Na ez sok lapáttal tett a tűzre és most egy olyan "korszakba" vagyok ami lehetséges hogy nem fog elmúlni ? A lánynak még nem mondtam el hogy nekem nagyon tetszik és oda vagyok érte , mert mi van ha elmondom neki és megharagszik és elfelejt ? De ha nem mondom el neki akkor meg bűntudatom lesz ... Pesszimista vagyok és próbálok az maradni ... mert a dolgoktól már csak jobb lehet ... Szóval van valami esélyem ? Vagy inkább felejtsem el őt ? Mi tévő legyek valaki kérem segítsen ....
2010. dec. 6. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld drogok nélkül...
2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem bírom az ilyen negatív embereket. :D

Ne azon forogj, hogy mi lesz HA ...

Tedd meg és kiderül. :)

Jobb megtenni és megbánni, minthogy megbánd hogy nem tetted meg !!

2010. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző (második) kommentelőnél a pont! Hajrá! Nem nyafogni kell, hanem lépni, légy férfi! Nem a csaj palijával akarsz járni, úgyhogy ne attól tedd függővé, hogy beszélsz-e a lánnyal vagy sem. Hajrá!
2010. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, egyet értek az előttem szólókkal. Legyél már Férfi basszki!
2010. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
emo..fúúúj
2010. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ennyi kérdést!!! lépj és kész.De nem szeretjük a pesszimista embereket!!! Egy nagy mosolyt kérek :) . Ámen
2010. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
adok egy nagy mosolyt :D megtettem :D mi volt a válasz ? ne zaklass már kérlek -.-
2010. dec. 8. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Kor? amúgy meg ha elmondod nem változik semmi... én is mondtam már jó pár csajnak h bejön ha megsértődik egy Kurv@ ha meg nem akkor normális... általába meg szokták érteni :) Mondel !!! Drukkolok hajrá ne legyél bu-zi a végén.;) 14/F
2010. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!