Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha az ember lánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha az ember lánya szerelmesen nem fürdik a boldogságban hanem inkább melankólikus és szomorú? Amikor együtt vagyunk jó, de azonkívül, olyan mintha depis lennék.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:32
 1/6 anonim válasza:
100%
hát szerintem túlságosan függsz a szerelmedtől, ami nem jó dolog, mivel csak akkor tudsz boldog lenni, amikor ő is ott van veled, pedig nélküle is boldognak kellene lenned, mert ha túlságosan ragaszkodsz hozzá, és "nem tudsz nélküle élne" azzal csak elveszíted :S
2009. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Amikor szerelmes vagyok, én is szomorú-szép hangulatban vagyok, mert attól félek, mi van ha egyszer véget ér...
2009. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez normális! :) Életemben először én is ilyen helyzetben vagyok mint Te! Annyira szeretem, hogy ha nem vagyok vele akkor egyfolytában arra gondolok, hogy meddig fog ez tartani, mi lesz ha nemfog szeretni pár hát múlva vagy talál rajtam valamit, ex barátnő, stb... Hiányzik.

Sajnos ez van. Majd idővel elmúlik... Reméljük! :)

2009. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez normális.Nálam is így volt, amíg nem találtam más elfoglatságot,mert most nem csak a barátnőmre gondolok.Ugyanúgy szeretem, sőt még jobban, de van ami lekösse a figyelmemet.Valahogy így könnyebb :)

2009. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én is így vagyok vele. Nagyon szereted, és csak rajta jár a fejed. Erre csak azt tudom mondani, hogy próbálj más dolgokkal is foglalkozni, ne csak a sráccal foglalkozz.
2009. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen típus vagyok!
2009. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!