Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hematolagnia pontosan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hematolagnia pontosan? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Aki tud valamit a hematolagniáról az kérem irja le mert mindenhol kerestem már de csak max. 3 soros leírást találtam róla, azt meg én is tudom hogy a vér a lényege csak részletesebben sehol sem irnak róla. Miért lehet ilyen egy ember? Mik a veszélyei? meg ilyesmik. Köszönöm!
2010. dec. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
www.google.hu
2010. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vér iránti szexuális vonzódás. Ez azt jelenti, hogy csak a vér láttán érez nemi vágyat. Pszichológiai oka van, parafíliaként (perverzióként) tartják számon, amit pszichológus v pszichiáter kezelhet. Gyerekkori traumák, különböző lelki dolgok miatt alakulhat ki, pontosan nem lehet megmondani (ugye mkinél más).

Veszélyei? Hát, megvághatja magát/másokat. Ha talál magának egy szintén hematolagniás párt, akkor a szexben nem okoz gondot szerintem. Viszont azért túlzásba eshetnek gondolom, és a vérveszteség nem jó móka.

21L

2010. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. dec. 7. 20:50
 4/5 anonim válasza:
Nekem van egypár fíliám és fóbiám (orvoshoz is járok), köztük ez is... Én imádom a vér látványát ízét, emellett elég nagy szemfogaim is vannak úgyhogy teliholdkor ki se mehetek... pedig a Hold szép!!! Ha érdekel még valami írj...
2015. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És mi a különbség a hematolagnia és hematofília között?
2015. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!