Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok rólam, mint fiúról?

Figyelt kérdés
14 vagyok, nem túl magas (158cm) de elég izmos. Kb 3 cm hosszú hullámos barna hajam van és barna szemem van. Általában vmi egyszerű pólót hordok mintás pulcsival és egyenes szárú gatyát. Próbálok minidg jófej lenni, sok haverom van, de lányokkal vhogy nem bírok továbbmenni barátságnál. én vagyok a suliban, aki olyan "bajkeverő de azért szeressük"
2010. dec. 8. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
de ha 158 cm vagy, akkor ne akarj túl izmos lenni, mert aránytalan lesz az alkatod ... amúgy még nőhetsz bőven, ismerek olyat aki kamaszkorában úgy megnyúlt, hogy hihetetlen, szal ezt ne vedd így végleges állapotnak
2010. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem aggódom, a bátyám is kb. ennyi idősen nőtt meg, most 193 cm
2010. dec. 8. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szeretem az izmos pasikat :(
2010. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan mint egy testépítő, inkább csak szálkás, extrém sportokat csinálok
2010. dec. 8. 10:15
 5/5 Funktasztikus ***** válasza:
arcot mutass meg testetXD igy nem birjuk elképzelni
2010. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!